34.9949.99
29.90
29.9939.99
24.9034.90

Majtki dla samca psa

Majtki dla psa często kojarzone są z psią cieczką i koniecznością zabezpieczenia naszego mieszkania. Istnieją jednak inne dolegliwości, kiedy to akcesorium jest bardzo przydatne.

Dlaczego majtki dla samca?

Niestety zdarzyć się może, że nasz pupil zachoruje. Majtki dla samców psów często stosowane są w weterynarii dla czworonogów, które mają problem na przykład z nietrzymaniem moczu. Ta nierzadka dolegliwość może być bardzo uciążliwa dla mieszkańców, ale dobrze dobrane majtki dla samca są na to dobrym rozwiązaniem. Higieniczne majtki dla samca są niezwykle funkcjonalne i pomocne, a najbliższe otoczenie jest w doskonały sposób zabezpieczone przed przykrymi niespodziankami. Równie często produkt ten wybierają właściciele czworonożnych szczeniaczków, które dopiero uczą się załatwiania swoich potrzeb fizjologicznych w prawidłowy sposób.

Jakie majtki dla psa?

Kupując majtki dla samca musisz zwrócić uwagę na materiał, z którego są wykonane. Tworzywo musi być wystarczająco przewiewne, najlepiej bawełniane, żeby Twój czworonożny przyjaciel czuł się komfortowo. Drugim ważnym elementem jest rozmiar majtek dla psa. Producenci proponują akcesoria zarówno dla malutkich psów, jak i tych słusznych rozmiarów czworonogów. Odpowiednio dobrany rozmiar powoduje, że majtki nie przesuwają się, nie zsuwają i są wygodne dla Twojego pupila.
Majtki dla samców zazwyczaj są dobrze dopasowane i świetnie pasują do zwierzęcej anatomii. Zawsze znajdują się w nich otwory na łapy oraz na psi ogon. Wykonane z nieprzepuszczalnego wilgoci materiału nie powodują namnażania bakterii więc są bardzo bezpieczne dla Twojego zwierzaka.