New
New
-17%
-17%
Original price was: 119.90zł.Current price is: 99.90zł.
34.9039.99
-25%
-25%
Original price was: 59.90zł.Current price is: 44.90zł.
-10%
-10%
Original price was: 19.99zł.Current price is: 17.99zł.
-20%
-20%
Original price was: 25.00zł.Current price is: 19.99zł.
29.90
-17%
-17%
Original price was: 59.90zł.Current price is: 49.90zł.

Majtki dla suki

Regularna cieczka, która pojawia się u psów co około pół roku do duże wyzwanie dla właścicieli czworonoga. To czas wzmożonej opieki nad Twoją czworonożną przyjaciółką. Można jej pomóc stosując specjalne majtki na cieczkę.

Dlaczego warto zainwestować w specjalne majtki dla suki?

Wszyscy domownicy są zaangażowani w czasie, kiedy Twoja pupilka przeżywa trudne dni. Trzeba mieć na nią oko przez cały czas. Z jednej strony trzeba uważać na czworonożnych adoratorów, z drugiej – dochodzi konieczność zabezpieczenia mieszkania przed wydzieliną z dróg rodnych zwierzęcia. Zaopatrując naszą suczkę w majtki dla psa nie musisz być skazany na ciągłe, uciążliwe sprzątanie mieszkania. Ich zaletą jest to, iż jest to produkt wielokrotnego użytku, a wymianie ulegają jedynie higieniczne wkładki umieszczone wewnątrz majtek. Choć może to nie jest najważniejsze, to te niezbędne w czasie cieczki produkty dostępne są w wielu wzorach, dzięki czemu Twoja pupilka dodatkowo wygląda bardzo estetycznie.

Jakie majtki dla suki?

Wybierając odpowiednią bieliznę dla psa przede wszystkim zwróć uwagę, by była ona wykonana z przewiewnych, lekkich materiałów (np. bawełna). Takie majtki dla psa nie będą krępować ruchów i zapewnią najwyższy komfort Twojej suce. Wewnątrz powinna znajdować się specjalna kieszonka, w której umieszczać będziesz czyste podkłady higieniczne, co dodatkowo ochroni Twojego zwierzaka przed namnażaniem się bakterii. Odpowiednio wyprofilowane majtki dla suki posiadają dobrze wykrojone otwory na łapy i ogon zwierzaka. Dzięki temu wybierzesz odpowiednie akcesorium zarówno dla najmniejszej pupilki, jak i dużej czworonożnej przyjaciółki. Producenci zapewniają majtki na cieczkę we wszystkich psich rozmiarach.
Pamiętać jednak musisz, że Twoja pupilka nie może używać majtek dla psa przez cały czas. Musi mieć możliwość samodzielnego dbania o swoją higienę.