-8%
-9%
55.0060.00
-10%
-10%
45.0055.00
-11%
-11%
40.0050.00
-10%
-10%
45.0060.00
-12%
-12%
15.0030.00
-27%
-27%
40.00
-27%
-27%
40.00

Pieluchy dla psa

Choć akcesorium to często traktowane jest jako ostateczność, to z pewnością przynoszą więcej pożytku niż szkody. Pieluchy dla psa często pomagają samym czworonogom, jak i ich właścicielom w wielu trudnych sytuacjach. Ceny pieluchy dla psa lub pampersów dla psów są bardzo przystępne. A dzięki swojej funkcjonalności w znacznym stopniu ułatwiają opiekę nad czworonożnym pupilem. Sprawdź, dlaczego warto zamówić wielorazowe pieluchy dla psa lub pieluchy dla starego psa w sklepie internetowym Petinio. Z nami żadna sytuacja nie jest zaskoczeniem!

Pieluchy dla psa — czym są i do czego służą?

Pieluchy dla psa to produkt, który ułatwia opiekę nad czworonogiem:

  • w czasie chorób układu moczowego,
  • podczas cieczki,
  • po sterylizacji,
  • po zabiegach medycznych.

Dzięki specjalnej budowie i przewiewnym materiałom Twój pupil szybciej wyzdrowieje lub lżej przetrwa okres cieczki. Pieluchy zwiększają ochronę delikatnych i chorych miejsc przed zakurzeniem lub zabrudzeniem. Pieluchy dla psa samca lub pieluchy dla psa suczki zabezpieczają przed zabrudzeniem również dom.

Pieluchy dla psa samca i pieluchy dla psa suczki — kiedy są potrzebne?

Istnieje wiele sytuacji, kiedy specjalne pieluchy dla psów są niezwykle przydatne. Często są one wykorzystywane przez właścicieli suczek w czasie trudnego czasu, jakim jest cieczka. Najwygodniejszym i najskuteczniejszym akcesorium w czasie, gdy nasza pupilka krwawi jest zastosowanie pieluch dla psów. Są one niezwykle chłonne, nie przeciekają, przez co Twój pupil czuje się komfortowo, a Ty i mieszkańcy macie mniej powodów do niepokoju. Zdarza się, że psy zapadają na różne choroby. Do tych częstszych należą choroby związane z nietrzymaniem moczu. Dotyka to często naszych czworonożnych przyjaciół w podeszłym wieku, ale nie tylko. Każdy pies narażony jest na ryzyko zachorowania. Pieluchy dla psów do idealne rozwiązanie wielu kłopotliwych sytuacji – także tych zdrowotnych. Często właściciele szczeniaków, które dopiero uczą się prawidłowego załatwiania swoich potrzeb fizjologicznych, sięgają po pieluchy dla psa. Dzięki temu nauka tej ważnej czynności staje się mniej stresująca zarówno dla czworonoga, jak i jego opiekuna.

Pieluchy dla psa to produkty, które ułatwiają utrzymanie higieny pupila w okresie rekonwalescencji. Niektórzy właściciele czworonożnych pupilów stosują pieluchy dla psa wielokrotnego użytku również w czasie nauki załatwiania się małych szczeniąt. Jest to dobry sposób, ale nie powinno się go wykorzystywać przez dłuższy czas. Oprócz cieczki lub choroby nietrzymania moczu możesz wykorzystać pieluchy także od razu po porodzie jako pieluchy dla psa suczki.

Pieluchy dla psa — rodzaje:

  • pieluchy dla psa samca, 
  • pieluchy dla psa suczki,
  • pieluchy dla psa na cieczkę,
  • pieluchy dla psa na nietrzymanie moczu,
  • pieluchy dla psa XXL,
  • pieluchy dla psów starszych.

Pieluchy dla psa na cieczkę i pieluchy dla psa na nietrzymanie moczu — czy warto ich używać?

Jeśli pieluchy dla psa samca lub pieluchy dla psa suczki są odpowiednio dopasowane do wielkości Twojego czworonoga, zapewnią mu optymalną wygodę w okresie rekonwalescencji. Podobnie wygląda kwestia z pieluchami dla psa na cieczkę lub pieluchami dla psa na nietrzymanie moczu. Elastyczny materiał zapewnia optymalne dopasowanie i nieprzeciekanie.

Pieluchy dla psa od Petinio — dlaczego warto mieć je w domu?

Wygodne i bezpieczne pieluchy dla psa na cieczkę zamówisz w sklepie internetowym Petinio. Nasze doświadczenie i profesjonalizm sprawiają, że pieluchy dla psa na nietrzymanie moczu lub w dużych rozmiarach zapewnią Twojemu pupilowi odpowiednie warunki w czasie trudnych dni, lub od razu po zabiegu.

Złóż zamówienie na pieluchy dla psa w naszym sklepie i oczekuj kuriera już w następnym dniu roboczym. Sprawdź naszą ofertę i bądź przygotowany na każdą ewentualność lub chorobę swojego pupila.

Jak dobrać pieluchę dla psa?

Najważniejsze jest znalezienie odpowiedniego rozmiaru. Niektórzy producenci dedykują pieluchy konkretnym rasom, inni oznaczają pieluchy dla psów bardziej uniwersalnie – podając na przykład wagę psa. Dobrze dobrany rozmiar pozwala naszym pupilom czuć się wygodnie i komfortowo. Co ważne, materiał, z którego wykonany jest produkt musi być miękki i przewiewny, aby nie podrażniał wrażliwej skóry psa. Wybierając odpowiednią pieluchę dla psa przede wszystkim zwróć uwagę, by spełniała ona swoje zadania, zapewniając jednocześnie swobodę ruchu Twojemu czworonogowi.