Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Pieluchy dla psa

Choć akcesorium to często traktowane jest jako ostateczność, to z pewnością przynoszą więcej pożytku niż szkody. Pieluchy dla psa często pomagają samym czworonogom, jak i ich właścicielom w wielu trudnych sytuacjach.

-12%
-12%
15.0030.00
-27%
-27%
40.00
-27%
-27%
40.00

Pieluchy dla psa - kiedy warto o nich pomyśleć?

Istnieje wiele sytuacji, kiedy specjalne pieluchy dla psów są niezwykle przydatne. Często są one wykorzystywane przez właścicieli suczek w czasie trudnego czasu, jakim jest cieczka. Najwygodniejszym i najskuteczniejszym akcesorium w czasie, gdy nasza pupilka krwawi jest zastosowanie pieluch dla psów. Są one niezwykle chłonne, nie przeciekają, przez co Twój pupil czuje się komfortowo, a Ty i mieszkańcy macie mniej powodów do niepokoju. Zdarza się, że psy zapadają na różne choroby. Do tych częstszych należą choroby związane z nietrzymaniem moczu. Dotyka to często naszych czworonożnych przyjaciół w podeszłym wieku, ale nie tylko. Każdy pies narażony jest na ryzyko zachorowania. Pieluchy dla psów do idealne rozwiązanie wielu kłopotliwych sytuacji - także tych zdrowotnych. Często właściciele szczeniaków, które dopiero uczą się prawidłowego załatwiania swoich potrzeb fizjologicznych, sięgają po pieluchy dla psa. Dzięki temu nauka tej ważnej czynności staje się mniej stresująca zarówno dla czworonoga, jak i jego opiekuna.

Jak dobrać pieluchę dla psa?

Najważniejsze jest znalezienie odpowiedniego rozmiaru. Niektórzy producenci dedykują pieluchy konkretnym rasom, inni oznaczają pieluchy dla psów bardziej uniwersalnie - podając na przykład wagę psa. Dobrze dobrany rozmiar pozwala naszym pupilom czuć się wygodnie i komfortowo. Co ważne, materiał, z którego wykonany jest produkt musi być miękki i przewiewny, aby nie podrażniał wrażliwej skóry psa. Wybierając odpowiednią pieluchę dla psa przede wszystkim zwróć uwagę, by spełniała ona swoje zadania, zapewniając jednocześnie swobodę ruchu Twojemu czworonogowi.