Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Kamizelka chłodząca dla psa

Upały potrafią być nieznośne dla człowieka, a co dopiero dla włochatych czworonogów? Nie można zamknąć ich w domu, bo bez względu na pogodę muszą one wychodzić na zewnątrz, choćby na krótkie spacery. Jak możemy im pomóc? Rozwiązaniem są kamizelki chłodzące dla psów.

-43%
-43%
20.0035.00
149.90199.00

Kiedy warto zakupić kamizelkę chłodzącą?

Podczas spacerów w upalne dni doskonale sprawdzają się kapoki chłodzące dla Twojego czworonoga. Chronią one pupila przed słońcem, a jednocześnie regulują jego ciepłotę ciała. Kapoki chłodzące zapobiegają przegrzaniu się organizmu zwierzaka, kiedy żar leje się z nieba. Odpowiednio dobrane obejmują cały obszar pleców czworonoga, co daje najlepszy komfort podczas zabaw na świeżym powietrzu, nawet kiedy temperatura za oknem jest naprawdę wysoka. W odróżnieniu do innych akcesoriów chłodzących dla psów (np. mat chłodzących) kapoki chłodzące dla psa mogą być wykorzystane w każdym momencie aktywności Twojego czworonoga. Nie jesteś ograniczony do leniwego odpoczynku w domu. Mając kapok chłodzący z powodzeniem pobawisz się ze swoim pupilem na spacerze, bez obawy, że będzie mu za gorąco, co z pewnością byłoby dla niego niezdrowe.

Dla jakich psów przeznaczone są kapoki chłodzące?

Każdy pies może być zaopatrzony w kapok chłodzący, pod warunkiem, że dobierzesz odpowiedni dla niego model. Najważniejsze jest zakupienie właściwego rozmiaru. Prawidłowo dobrany kapok chłodzący nie może być zbyt ciasny, gdyż wtedy krępuje ruchy Twojego zwierzaka. Z drugiej strony trzeba zwrócić uwagę, że nie może być za luźny - Twojemu pupilowi będzie w nim wtedy niewygodnie. Dobierz odpowiedni kapok chłodzący dla psa, a na pewno Twój czworonożny przyjaciel będzie chętnie wychodził na spacery bez względu na pogodę za oknem. Decydując się na kapok chłodzący dla psa pamiętaj również o tym, że musi być on wykonany z naturalnych przewiewnych materiałów. Tylko takie produkty przyniosą prawdziwą ulgę Twojemu psiakowi i nie narażą go na przegrzanie.