Szybko się sprzedaje!
149.90199.00
HIT!
20.0035.00

Kamizelka chłodząca dla psa

Upały potrafią być nieznośne dla człowieka, a co dopiero dla włochatych czworonogów? Nie można zamknąć ich w domu, bo bez względu na pogodę muszą one wychodzić na zewnątrz, choćby na krótkie spacery. Jak możemy im pomóc? Rozwiązaniem są kamizelki chłodzące dla psów.

Metoda na ochłodę dla Twojego psa!

Pomimo tego, że na pierwsze ciepłe dni czekamy z utęsknieniem, to przedłużające się upały nie są już mile widziane w naszej szerokości geograficznej. Oczywiście, poza czasem urlopu. Jednak czworonogi również nieprzyjemnie odczuwają skoki temperatur. A upalne dni skutecznie zniechęcają psiaki do zabawy na świeżym powietrzu. Poznaj ofertę Petinio i znajdź sposób na ulgę w czasie upałów z akcesoriami chłodzącymi dla psów.

W ofercie Petinio znajdziesz:

Kamizelki chłodzące — czym są i kto może je nosić?

Kamizelka chłodząca to produkt, który zakłada się na ciało czworonoga. Jednak zanim rozpoczniesz proces ubierania, zmocz całą kamizelkę chłodzącą w wodzie. Następnie dokładnie ją wyciśnij i gotowe. Taka mokra kamizelka ma działanie chłodzące dla psa. Z takim dodatkiem, każdy pupil, bez względu na rasę będzie spacerował chętnie nawet w upalne dni.

Każdy pies może być zaopatrzony w kapok chłodzący, pod warunkiem, że dobierzesz odpowiedni dla niego model. Najważniejsze jest zakupienie właściwego rozmiaru. Prawidłowo dobrany kapok chłodzący nie może być zbyt ciasny, gdyż wtedy krępuje ruchy Twojego zwierzaka. Z drugiej strony trzeba zwrócić uwagę, że nie może być za luźny – Twojemu pupilowi będzie w nim wtedy niewygodnie. Dobierz odpowiedni kapok chłodzący dla psa, a na pewno Twój czworonożny przyjaciel będzie chętnie wychodził na spacery bez względu na pogodę za oknem. Decydując się na kapok chłodzący dla psa pamiętaj również o tym, że musi być on wykonany z naturalnych przewiewnych materiałów. Tylko takie produkty przyniosą prawdziwą ulgę Twojemu psiakowi i nie narażą go na przegrzanie.

Kamizelki chłodzące dla psów — cechy charakterystyczne

Do cech charakterystycznych dobrych ubrań chłodzących dla psa z pewnością należy ich elastyczność i wysoka przepuszczalność powietrza. Co ważne, każda solidnie wykonana kamizelka chłodząca dla psa powinna być idealnie dopasowana do wielkości czworonoga. Nie może ona krępować ruchów w czasie zabawy lub spaceru. Powinna być wygodna i w miarę możliwości dopasowana do ciała. Pamiętaj, że zbyt ciasna kamizelka chłodząca dla psa może spowodować otarcia na jego ciele.

Ubranie chłodzące dla psa, czy chusta chłodząca dla psa — różnice

Te dwa rodzaje ubrania chłodzącego dla psa pełnią nieco inne funkcje. Ubrania, czyli zabudowane kamizelki chłodzące dla psów zapewniają większy komfort, ponieważ jednocześnie chłodzą cały grzbiet i kark czworonoga oraz częściowo także kończyny. Natomiast chusta chłodząca dla psa to produkt, który zakłada się wyłącznie na szyję pupila. W ten sposób chłodzi ona mniejsza powierzchnię ciała Twojego czworonoga.

Kiedy warto zakupić kamizelkę chłodzącą?

Podczas spacerów w upalne dni doskonale sprawdzają się kapoki chłodzące dla Twojego czworonoga. Chronią one pupila przed słońcem, a jednocześnie regulują jego ciepłotę ciała. Kapoki chłodzące zapobiegają przegrzaniu się organizmu zwierzaka, kiedy żar leje się z nieba. Odpowiednio dobrane obejmują cały obszar pleców czworonoga, co daje najlepszy komfort podczas zabaw na świeżym powietrzu, nawet kiedy temperatura za oknem jest naprawdę wysoka. W odróżnieniu do innych akcesoriów chłodzących dla psów (np. mat chłodzących) kapoki chłodzące dla psa mogą być wykorzystane w każdym momencie aktywności Twojego czworonoga. Nie jesteś ograniczony do leniwego odpoczynku w domu. Mając kapok chłodzący z powodzeniem pobawisz się ze swoim pupilem na spacerze, bez obawy, że będzie mu za gorąco, co z pewnością byłoby dla niego niezdrowe.

Poznaj zalety produktów od Petinio — kup kamizelkę chłodzącą

Bez względu na to, czy szukasz chusty chłodzącej dla psa, czy też kamizelki chłodzącej dla psów zamów produkt najwyższej jakości ze sklepu internetowego Petinio. To właśnie my posiadamy wszystko, czego potrzebuje Twój pies.

Znajdź nowoczesne kamizelki chłodzące dla psów i spędzaj aktywnie czas nawet w czasie upałów. Sprawdź naszą ofertę, złóż zamówienie na stronie www i wyczekuj kuriera. Błyskawiczna wysyłka oraz możliwość wymiany i zwroty to nasze mocne strony. Postaw na nasze doświadczenie i wybierz Petinio!