Wyświetlanie 1–24 z 29 wyników

Szelki dla psów – yorka, buldoga francuskiego

Szelki dla psa to bardzo praktyczny i wygodny zarówno dla czworonoga i
jego właściciela gadżet. Przeznaczone są głównie dla szczeniąt i małych ras psów,np.yorka,maltańczyka czy buldoga francuskiego.
Jeśli szukają Państwo szelek dla swojego małego zwierzaka,zapraszam do zakupów w naszym sklepie, gdzie znajdą Państwo szelki bezuciskowe dla psa. Nie obciążają one stawów młodego psa jak te tradycyjne, dzięki czemu nasz pupil na pewno będzie bezpieczny a spacer będzie dla niego samą przyjemnością.

75.00
  65.00
   65.00
    65.00
     65.00
      65.00
       75.00
        70.00
         70.00
          70.00
           75.00
            39.99

             Jedną z największych zalet szelek jest to,że są przyjemne i wygodne w noszeniu dla naszego pupila. Dodatkowa zapewniają odpowiednią amortyzację i niwelują negatywne skutki szarpnięć podczas spaceru.

             Szelki,jakie Państwu oferujemy wykonane są z lekkiego i przewiewnego a zarazem mocnego i opornego materiału. Są nadzwyczaj delikatne i nie ocierają skóry psiaka. Posiadają regulację,dzięki której można je dopasować do sylwetki psa,także w ubranku.

             Jak założyć szelki psu?

             Jak wiemy,szelki są o wiele praktyczniejsze,bezpieczniejsze i wygodniejsze dla psa niż obroże. Ale pytanie jak je zakładać? I choć w teorii wszystko wydaje się proste,to w praktyce często bywa inaczej. Zanim nasz psi szczeniak oswoi się z tego typu gadżetami,musimy wykonać kilka podejść. Również w przypadku bardziej żywiołowych psów może być trudniej.Najważniejsze,aby uzbroić się w cierpliwość. 

             Dzięki regulacji,którą posiadają nasze szelki dla psa zadanie powinno być ułatwione,ale warto przygotować coś specjalnego dla naszego pupila. Idealne będą przysmaki,które również znajdą Państwo w naszej ofercie. Możemy nagrodzić nimi naszego pieska za odpowiednie zachowanie i wykonanie poleceń.