Wyświetlanie wszystkich 15 wyników

Ubranka dla dużego psa

Psiowelove wierzy w to, że duże psy też powinny ubierać się modnie. Oferujemy szeroki wybór ubranek i akcesoriów specjalnie wyprodukowanych dla Twojego dużego pupila. Posiadamy wiele stylowych, wzorów, które są idealnie dopasowane dla Twojego psiaka. Nasze ubranka dla dużego psa są nie tylko stylowe, ale również wygodne, dzięki czemu Twój pupil może swobodnie poruszać się. To, że są duże rasy, nie oznacza, że im nie jest zimno i nie będą drżeć.
Nasze ciuszki pomogą dużym psom przetrwać przez mroźne zimowe miesiące. Zadbaj o swojego zwierzaka, ubierz go w nasze kurtki, swetry, bluzy wykonane z dobrej kości bawełny, polaru czy akrylu.

Szeroki wybór ubranek dla dużego psa

Posiadamy również szeroki wybór eleganckich ubranek czy śmiesznych strojów dla dużych ras. Są idealne na różne okoliczności takie jak ślub, Halloween. Wszystkie materiały do strojów i kostiumów są oddychające, aby poprawić ogólny komfort.
Zapraszamy Ciebie i twój wielki pies do naszego sklepu Psiowelove. Mastify, owczarki niemieckie, golden retriever, pitbull, amstaff, itp przejrzyjcie naszą ofertę i wybierzcie dla siebie ciuszek 🙂