Wyświetlanie 1–24 z 59 wyników

Kurtki zimowe, z kapturem i przeciwdeszczowe dla psa

Właściwa opieka nad zwierzęciem to nie tylko odpowiednie żywienie go i zabawa z nim. Do obowiązków właściciela należy również zadbanie o jego zdrowie i komfort. Dlatego podczas wietrznych, deszczowych i zimnych dni powinniśmy zatroszczyć się o kurtkę dla psa.

Jak wiemy, psy małych ras czy tych o krótkiej sierści typu york, shih-tzu,chihuahua czy maltańczyk negatywnie reagują na niskie temperatury. Gdy marzną, najzwyczajniej w świecie się trzęsą i nie chcą wychodzić na zewnątrz. Przebywanie w niesprzyjających warunkach atmosferycznych może doprowadzić do przeziębień naszych podopiecznych a nawet do zapalenie pęchęrza. Dlatego tak bardzo ważne jest,abyśmy zwrócili uwagę na odpowiednie dla nich okrycia wierzchnie,zanim wybierzemy się z nim na spacer.

Na jesienną chlapę polecamy kurtki przeciwdeszczowe dla psa,które chronią głównie przed wiatrem i deszczem. Pieskom ciepłolubnym polecamy pod nie dodatkowe ubrania,np. bluzę czy sweterek. Podczas mrozów zaś idealnie sprawdzą się ubranka zimowe dla psa, np.ocieplana kurtka z kapturem.

Jak wybrać kurtkę dla psa?

Niezależnie od rasy, masy i rozmiaru psa ubranie dla niego jest koniecznością, gdy jest naprawdę mroźnie. Podczas bardzo niskich temperatur pamiętajmy więc o tym,aby odpowiednio ubrać naszego pupila, zanim wybierzemy się z nim na spacer.

W naszej ofercie znajdą Państwo zimowe kurtki dla psa wykonane z materiałów najwyższej jakości. Bardzo dobrze grzeją i trzymają ciepło. Zabezpieczają zwierzęta przed nieprzyjemnym chłodem oraz zmniejszają prawdopodobieństwo przeziębienia. W okresie jesiennym i wiosennym świetnie sprawdzą się natomiast te lżejsze, które przede wszystkim chronią przed wiatrem i wilgocią.