Wyświetlanie jednego wyniku

Zabawki myszy dla kota

Jeśli jesteś opiekunem kota to wiesz, że koty uwielbiają zabawę. Naturalnym instynktem Twojego futrzaka są polowania. Zabawka imitująca mysz sprawi każdemu kociakowi mnóstwo frajdy.

16.99

Jaka zabawka dla kota?

Szukając odpowiedniego prezentu dla swojego futrzaka weź pod uwagę wiek swojego małego przyjaciela. Dorosłe koty przykładowo, uwielbiają wymagające zabawki interaktywne, mniejsze zaś - wolą lekkie piłeczki, czy myszki. Podczas wyboru odpowiedniej zabawki przypomnij sobie usposobienie i charakter Twojego pupila. Jeśli Twój kot to urodzony łowca - wybierz mu zabawkę mysz dla kota. Pozwól mu wyzwolić naturalne instynkty. Zabawki tego typu dbają o to, by Twój zwierzak mógł poczuć się jak prawdziwy drapieżnik. Odpowiednia zabawka zapewnia kotu właściwą dawkę ruchu, dzięki czemu zwierzak dłużej cieszyć się może dobrym zdrowiem i witalnością.

Zabawka myszka - idealna dla kociego myśliwego

Zabawę w kotka i myszkę znają wszystkie dzieciaki. Nie wzięła się ona znikąd. Od zarania dziejów wiadomo, że koty uwielbiają uganiać się za tymi malutkimi gryzoniami. Na rynku jest szeroki wachlarz zabawek, którymi Twój futrzak będzie zachwycony. Z pewnością znajdziesz odpowiednią zabawkę myszę dla kota, która przyniesie wiele radości Twojemu pupilowi, a skoro on jest szczęśliwy - Ty też odczuwasz euforię. Dzięki upolowanej zabawce myszce dla kota, Twój pupil wyzbywa się energii i poznaje emocje, które mogłyby mu towarzyszyć na prawdziwych łowach. Najważniejszą funkcją kocich zabawek to symulowanie cyklu łowieckiego. Dzięki myszce na baterie z powodzeniem zaspokoisz jego naturalne instynkty.