-43%
-43%
Original price was: 299.90zł.Current price is: 169.90zł.
-48%
-48%
Original price was: 250.00zł.Current price is: 129.90zł.
-48%
-48%
Original price was: 250.00zł.Current price is: 129.90zł.
NEW
-48%
-48%
Original price was: 250.00zł.Current price is: 129.90zł.
-44%
NEW
-10%
-10%
Original price was: 499.90zł.Current price is: 449.90zł.
-10%
-10%
Original price was: 499.90zł.Current price is: 449.90zł.
-29%
-29%
Original price was: 349.00zł.Current price is: 249.00zł.

Transportery dla psów

Transporter dla zwierząt to jedna z podstawowych rzeczy, o jaką warto zadbać, gdy decydujesz się na przyjęcie czworonoga pod swój dach. Będzie on dla Ciebie nieodzowną pomocą nie tylko podczas dłuższych wycieczek i wyjazdów, ale także podczas obowiązkowych wizyt u weterynarza. Solidne transportery dla psa do samochodu znajdziesz w sklepie internetowym Petinio. Sprawdź naszą ofertę i wybierz model, idealny dla Twojego czworonoga.

Transportery dla psów — do czego one służą?

Jeśli planujesz podróż w towarzystwie swojego czworonoga, pamiętaj, że to właśnie w Twoim obowiązku leży zapewnienie mu odpowiednich warunków i zadbanie o bezpieczny transport. Z tego powodu, warto zaopatrzyć się w odpowiednie do tego akcesoria. Kojec transporter dla psa to produkt, który jest łatwy w obsłudze. Najczęściej większość jego boków jest zabudowana. Natomiast jedna lub dwie boczne ścianki są wykonane z metalu, lub mocnego tworzywa sztucznego, by zapewnić odpowiedni dopływ świeżego powietrza, dobrą widoczność oraz umożliwić wygodne wkładanie psa do środka. Miękki transporter dla psa jest rzadziej spotykany. Aby zapewnić psu optymalny poziom bezpieczeństwa, powinien on być odporny na pęknięcia. Do wyboru masz różne wielkości tych produktów. Do najczęściej wybieranych należy transporter dla psa M i S, który jest przeznaczony dla małych i średnich psów. Transportery dla psa to niezbędne akcesoria we współczesnym świecie.

Transporter dla psa — najbardziej popularne rodzaje:

 • plecak transporter dla psa,
 • transporter dla psa XXL,
 • transporter dla psa duży,
 • transporter dla psa do bagażnika,
 • transporter dla psa składany,
 • transporter dla psa do auta,
 • transporter dla psa na kółkach,
 • transporter materiałowy dla psa,
 • transporter motocyklowy dla psa,
 • transporter dla psa 10 kg,
 • transporter lotniczy dla psa,
 • transporter dla dwóch psów,
 • torba transporter dla małego psa.

Transportery dla psa do samochodu — co warto o nich wiedzieć?

Transportery dla psów zostały stworzone głównie z myślą o mniejszych zwierzakach. Oczywiście Twój pupil powinien mieć wystarczająco dużo miejsca wewnątrz, aby mógł swobodnie poruszać się w środku. Dlatego przy wyborze odpowiedniego transportera dla psa bardzo ważna jest wielkość Twojego czworonoga. Nie możesz dopuścić do sytuacji, kiedy to zwierzę ma skrępowane ruchy. Jest to dla niego przede wszystkim niebezpieczne i bardzo niekomfortowe. A także niezgodne z prawidłowym traktowaniem, więc może być kwalifikowane jako znęcanie się nad zwierzęciem.

Zaraz po bezpieczeństwie, kolejną ważną kwestią jest komfort psa w transporterze. Warto zabrać w podróż matę lub miękki kocyk, którym możesz wyłożyć jego dno. Spraw, aby podróż była dla Twojego pupila przyjemnością, a on sam będzie czuł się bezpiecznie i komfortowo!

Transportery dla psa — dla jakich ras są odpowiednie?

Bez względu na wielkość psa oraz jego rasę klatka transporter dla psa będzie zawsze odpowiedni. Najważniejszym parametrem jest jego wielkość oraz dopuszczalne obciążenie tego akcesorium. Oczywiście transporter dla małego psa do samochodu będzie znacznie mniejszy od transportera dla psa dużego. Twój pupil powinien czuć się w nim swobodnie i bezpiecznie i to jest najważniejsze w czasie wyboru odpowiedniego modelu.

Transporter dla małego psa — czy to bezpieczne?

W przypadku mniejszych zwierząt idealny będzie transporter dla psa maltańczyka. To idealny produkt dla większości małych psów i miniaturowych ras. Jest lekki, ale odpowiednio mocny. Zapewni pupilowi odpowiednie warunki w czasie jazdy. Aby należycie zabezpieczyć swojego czworonoga, umieść transporter między przednim fotelem a tylnym siedziskiem. Innym rozwiązaniem może być także umieszczenie go na fotelu i przypięcie pasami. Dla większych pupilów polecamy transporter aluminiowy dla psa lub transporter dla średniego psa, które z pewnością zmieszczą się w każdym samochodowym bagażniku.

Transporter dla psa do samolotu — na co zwrócić uwagę?

Wybierając transportery dla zwierząt, pamiętaj o tym, że powinny one być wykonane z solidnych materiałów, aby ograniczyć skutki nieszczęśliwych wypadków do minimum. Równie ważna jest ich waga. Podczas wyboru odpowiedniego transportera dla psa do samochodu lub transportera dla psa do samolotu weź pod uwagę jego wagę oraz poręczność. Podczas przeprawy przez lotnisko bez odpowiedniego wózka możesz mieć duży problem z przeniesieniem transportera z psem. Sprawdź, na co pozwalają wybrane przez Ciebie linie lotnicze. Być może wielkość, waga oraz model transportera dla psa do samolotu zostały dokładnie określone przez przewoźnika. Transporter samolotowy dla psa powinien wówczas spełniać te wymogi.

Mocny transporter dla dużego psa — cechy charakterystyczne

Czy wiesz, że nawet niepozorny transporter dla psa różowy może być wykonany bardzo solidnie i gwarantować optymalne warunki Twojemu pupilowi? W tym przypadku kolor nie ma żadnego znaczenia. Jest tylko i wyłącznie kwestią gustu. Solidny transporter dla psa do samochodu powinien być po prostu odporny na pęknięcia. Co ważne, powinien być dopasowany do wielkości bagażnika lub samego auta. Nie może być wstawiony na ścisk między fotelami. Delikatna przestrzeń pomiędzy nimi jest wręcz wskazana. Transportery dla psa nie powinny stać na fotelu niezabezpieczone, ponieważ w ten sposób Twój pupil może być zagrożony nawet w czasie mocniejszego hamowania. Jeśli Twój pies należy do większych ras, zamów transporter dla psa do bagażnika. Transporter dla dużego psa i transporter dla małego psa różnią się od siebie tylko i wyłącznie wielkością.

Transporter dla psa do bagażnika, czy transporter na rower dla psa do 10 kg?

Transporter na rower dla psa do 10 kg to dobra opcja, gdy Twój pupil nie przekracza tej wagi. Taki model zapewni bezpieczną podróż rowerem dla małego czworonoga. Transporter na rower dla psa do 10 kg możesz zastąpić torbą na rower dla psa. Jednak ten pierwszy z pewnością zapewni lepszą ochronę w czasie nagłego wypadku na ścieżce. Transporter dla psa na rower to dobra propozycja dla każdego wielbiciela czworonogów i jazdy rowerem. Dzięki niemu możesz spokojnie łączyć swoje dwie pasje. Transporter rowerowy dla psa wygląda podobnie do transportera dla psa do samolotu lub transportera dla psa do bagażnika.

Kuferki i torby transportowe dla zwierząt

Kufry i torby transportowe zostały głównie stworzone z myślą o mniejszych zwierzakach. Oczywiście nasz pupil musi mieć wystarczająco dużo miejsca wewnątrz,aby mógł swobodnie poruszać się w środku. Dlatego przy wyborze odpowiedniego transportera bardzo ważny jest rozmiar psa lub kota. Nie możemy dopuścić do sytuacji,kiedy to zwierzę ma skrępowane ruchy. Jest to dla niego przede wszystkim niebezpieczne i niekomfortowe.

Specjalnie dla Państwa pupilów przygotowaliśmy ofertę transporterów dla kotów i psów. W naszym sklepie dostępne dla Państwa są transportery plastikowe, które sprawdzą się podczas dłuższych tras czy jazdy samochodem,pociągiem lub autobusem. Na krótsze dystanse idealne będą transportery materiałowe,które są lżejsze i może je spokojnie zarzucić na ramiona oraz składane kuferki.

Jak bezpiecznie transportować zwierzęta?

Jeśli planujemy podróż z naszym czworonogiem powinniśmy także zadbać o jego bezpieczny transport. Dlatego też warto wyposażyć się w odpowiednie do tego akcesoria. W przypadku mniejszych zwierząt idealne będą kufry i torby transportowe. Aby należycie zabezpieczyć naszego czworonoga należy umieścić transporter najlepiej między przednim fotelem a tylnym siedziskiem. Innym rozwiązaniem może być także umieszczenia go na fotelu i przypięcie pasami. Dla większych psów polecamy klatki dla zwierząt, które z pewnością zmieszczą się w bagażniku pojazdu.</p.

Wybierając transportery dla zwierząt, pamiętajmy o tym, że powinny one być wykonane z solidnych materiałów, aby ograniczyć skutki, np. wypadków do minimum. Dlatego zapraszamy Państwa do zakupów w naszym sklepie, gdzie oferujemy Państwu produkty z wysokogatunkowych i wytrzymałych materiałów.

Pomijając kwestie bezpieczeństwa nie zapominajmy także o wygodzie naszego czworonoga. Warto zabrać w podróż matę lub miękki kocyk, którym możemy wyłożyć dno transportera. Sprawmy, aby podróż była dla naszego pupila przyjemnością a on sam czuł się bezpiecznie i komfortowo!

Transporter dla psa od Petinio — zalety zakupów w naszym sklepie

Specjalnie dla wszystkich wielbicieli wspólnych podróży przygotowaliśmy nowy dział z transporterami dla psów. W naszym sklepie znajdziesz transportery dla psów z mocnego tworzywa sztucznego, transporter dla małego psa, transporter dla dużego psa oraz transporter na rower dla psa do 10kg, które sprawdzą się podczas dłuższych podróży autem, pociągiem, tramwajem lub autobusem. Jeśli dystans, który chcesz pokonać, nie jest zbyt długi, wybierz lekki transporter materiałowy, który jest nieco bardziej wygodny w czasie przenoszenia i podczas przechowywania.

Decydując się na zakupy w Petinio, otrzymujesz:

 • produkty o najwyższej jakości,
 • konkurencyjne ceny,
 • szybką realizację zamówienia,
 • możliwość zwrotu lub wymiany,
 • profesjonalną obsługę.

Zamów solidny transporter dla psa, transporter dla dużego psa lub transporter dla psa do 10kg w Petinio i zacznij bezpiecznie podróżować ze swoim czworonogiem. Jeśli wciąż nie wiesz jaki transporter dla psa wybrać, poproś o pomoc nasza obsługę. Chętnie pomożemy Ci podjąć odpowiednią decyzję. Sprawdź naszą ofertę na transportery dla psa!