Wyświetlanie jednego wyniku

Transportery dla psów

Transporter dla zwierząt to jedna z podstawowych rzeczy,o jaką powinniśmy zadbać kiedy decydujemy się przyjęcie czworonoga pod swój dach. Będzie on dla nas nieodzowną pomocą nie tylko podczas dłuższych wycieczek i wyjazdów,ale także podczas obowiązkowych wizyt u weterynarza.

-17%
Brak w magazynie
-17%
99.00

Kuferki i torby transportowe dla zwierząt

Kufry i torby transportowe zostały głównie stworzone z myślą o mniejszych zwierzakach. Oczywiście nasz pupil musi mieć wystarczająco dużo miejsca wewnątrz,aby mógł swobodnie poruszać się w środku. Dlatego przy wyborze odpowiedniego transportera bardzo ważny jest rozmiar psa lub kota. Nie możemy dopuścić do sytuacji,kiedy to zwierzę ma skrępowane ruchy. Jest to dla niego przede wszystkim niebezpieczne i niekomfortowe.

Specjalnie dla Państwa pupilów przygotowaliśmy ofertę transporterów dla kotów i psów. W naszym sklepie dostępne dla Państwa są transportery plastikowe, które sprawdzą się podczas dłuższych tras czy jazdy samochodem,pociągiem lub autobusem. Na krótsze dystanse idealne będą transportery materiałowe,które są lżejsze i może je spokojnie zarzucić na ramiona oraz składane kuferki.

Jak bezpiecznie transportować zwierzęta?

Jeśli planujemy podróż z naszym czworonogiem powinniśmy także zadbać o jego bezpieczny transport. Dlatego też warto wyposażyć się w odpowiednie do tego akcesoria. W przypadku mniejszych zwierząt idealne będą kufry i torby transportowe. Aby należycie zabezpieczyć naszego czworonoga należy umieścić transporter najlepiej między przednim fotelem a tylnym siedziskiem. Innym rozwiązaniem może być także umieszczenia go na fotelu i przypięcie pasami. Dla większych psów polecamy klatki dla zwierząt,które z pewnością zmieszczą się w bagażniku pojazdu.Wybierając transportery dla zwierząt,pamiętajmy o tym,że powinny one być wykonane z solidnych materiałów,aby ograniczyć skutki,np.wypadków do minimum. Dlatego zapraszamy Państwa do zakupów w naszym sklepie,gdzie oferujemy Państwu produkty z wysokogatunkowych i wytrzymałych materiałów.

Pomijając kwestie bezpieczeństwa nie zapominajmy także o wygodzie naszego czworonoga. Warto zabrać w podróż matę lub miękki kocyk,którym możemy wyłożyć dno transportera. Sprawmy,aby podróż była dla naszego pupila przyjemnością a on sam czuł się bezpiecznie i komfortowo!