-14%
-14%
Original price was: 29.00zł.Current price is: 24.90zł.
-56%
-56%
19.90
-56%
-56%
19.90
HIT
42.0049.00
HIT
42.0049.00

Kolorowe obroże dla psów

Już od szczeniaka uczysz swojego pupila chodzenia przy nodze. Żeby mu ułatwić spacerowanie na smyczy dobrze jest zaopatrzyć psiaka w dobrą obrożę. A jeszcze lepiej – dobrą, kolorową obrożę.

Jaką obrożę wybrać dla pupila?

Niemożliwym jest wyjście na spacer z psem bez odpowiedniej obroży. Obroże dla psa, to jedno z tych akcesoriów, w które zaopatrujemy naszego czworonoga najwcześniej. Wychodzenie z psem na spacer to codzienny obowiązek i jednocześnie przyjemność, zarówno dla zwierzaka, jak i jego właściciela. Podczas przechadzki po lesie, czy parku najważniejsze jest zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu Twojemu czworonogowi. Na co zwrócić uwagę podczas zakupu? Przede wszystkim obroża dla psa musi być funkcjonalna. Warto zatem zwrócić uwagę na materiał, z którego jest wykonana. Twojemu pupilowi musi być w niej wygodnie. Kluczowe jest dobranie odpowiedniego rozmiaru. Obroża nie może być ani za luźna, ani zbyt ciasna.

Dizajnerskie, kolorowe obroże dla psa

Jeśli chcesz, żeby Twój zwierzak wyglądał modnie wybierz mu stylową obrożę. Na rynku dostępnych jest szeroki wachlarz oryginalnych, ciekawych akcesoriów. Kolorowe obroże dla psa sprawią, że Twój czworonożny przyjaciel będzie się wyróżniał pośród innych biegających psiaków. Szyk i elegancja – to mogą być określenia Twojego zwierzaka. Kolorowe obroże dla psa to wyjątkowe wzory i różnorodna paleta barw. Postaw na oryginalność i wybierz kolorową obrożę. Każdy pupil zasługuje na kolorową obrożę, które podkreśli jego nadzwyczajną osobowość.