-29%
-29%
Original price was: 49.00zł.Current price is: 34.90zł.
-29%
-29%
Original price was: 49.00zł.Current price is: 34.90zł.
-29%
-29%
Original price was: 49.00zł.Current price is: 34.90zł.
-20%
-20%
Original price was: 49.00zł.Current price is: 39.00zł.
-25%
-25%
Original price was: 39.90zł.Current price is: 29.90zł.
-33%
-33%
Original price was: 29.90zł.Current price is: 19.90zł.

Szelki guard dla psa

Szelki są dobrą alternatywą dla każdego psa. Niektóre zwierzaki wolą obroże, inne lepiej czują się w wygodnych szelkach. To Ty znasz swojego czworonoga najlepiej.

Dlaczego szelki guard dla psa?

Szelki typu guard są jednymi z najczęściej wybieranymi szelkami przez właścicieli czworonogów. Powodów jest kilka. Przede wszystkim są one bezpieczne dla kręgosłupa psiaka. Dzięki specjalnej konstrukcji nacisk rozkłada się równomiernie na całe ciało zwierzaka. To sprawia, że szelki guard są polecane dla buldogów, amstafów, czy bokserów – rasy, na które trudno dobrać odpowiedni model. Szelki guard dla psa mają regulację w kilku miejscach, co sprawia, że zapinanie Twojego pupila jest łatwe i bezstresowe. Regulatory pozwalają dopasować szelki do każdego czworonoga. Przy odpowiednim zapięciu psiaka naprawdę trudno się z nich oswobodzić, dlatego są dobre dla szczeniaków, czy psów lękliwych.

Na co zwrócić uwagę wybierając szelki guard?

Kupując swojemu czworonogowi szelki guard sprawdź przede wszystkim jakość wykonania. Szerokość taśmy, materiał, z którego są zrobione, jakość połączeń i regulowanych detali to podstawowe informacje, jakie musisz uzyskać. Bardzo ważny jest dobrze dobrany rozmiar szelek guard. Mimo regulacji, część z nich przeznaczona jest dla małych psiaków, a część dla czworonogów o większych gabarytach. Źle dobrane szelki dla psa mogą prowadzić do otarć podczas zabawy i zniechęcić Twojego pupila do dalszego używania.