https://petinio.com/

Wędka z dzwoneczkami dla kota 43 cm ABIR

24.00

Wędka z dzwoneczkami dla kota 43 cm ABIR

Zamówienia do godziny 10:00 są realizowane w tym samym dniu.

Czas dostawy:

  • Kurier/Paczkomat: zazwyczaj 1 dzień roboczy
  • Poczta Polska: 2-5 dni roboczych

Nie martw się jeśli nie podoba Ci się produkt lub chcesz wymienić na inny rozmiar.

1) Masz 14 dni na zwrot lub wymianę produktu

2) Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Wymiany, zwroty i reklamacje" Jeśli potrzebujesz pomocy to skontaktuj się z obsługą telefonicznie lub przez email shop@petinio.com

Opis

Wędka z dzwoneczkami dla kota 43 cm ABIR

Kochasz swojego kotka, dbasz o jego wyżywienie i dobry nastrój. Dlatego właśnie proponujemy Ci naszą wędkę z dzwoneczkami dla kota 43 cm ABIR. Dzięki niej spędzanie czasu ze zwierzakami może wejść na nowy, ciekawy poziom. Sprawdź, o co chodzi z wędką dla kota i co możesz dzięki niej zyskać.

Wędka z dzwoneczkami dla spostrzegawczych kotków

Nasza wędka z dzwoneczkami dla kota 43 cm ABIR to praktyczny i prosty w obsłudze gadżet służący zabawom z kotem. Składa się ona z długiego na 43 cm kolorowego patyczka, do którego doczepione są urocze dzwoneczki, a zwieńczony jest kolorowymi miękkimi piórkami. Zabawa polega na wzbudzaniu zainteresowania zwierzaka poprzez dźwięk dzwoneczków i widok piórek. Kotek natychmiast zechce je złapać lub dogonić. To świetny sposób na spędzanie czasu z kotem, a także zadbanie o jego ruch i rozwój. Kotek jest prowokowany do aktywności fizycznej,  co szczególnie przyda się kotom z nadwagą lub rozleniwionym. Wyostrzają się jego zmysły i spostrzegawczość, a to z kolei świetny trening dla małych kociąt. Wędka z dzwoneczkami dla kota 43 cm ABIR może też po prostu służyć do pieszczot i nagradzania kotka.

Przykład, w jaki sposób możesz bawić się z kotem pokazujemy na krótkim filmie.

Wędka z dzwoneczkami dla kota 43 cm ABIR – dlaczego warto?

Zabawa z kotkiem za pomocą naszej wędki to świetny pomysł z co najmniej kilku powodów. Zobacz:

  • masz możliwość kreatywnej zabawy ze swoim pupilem,
  • prowokujesz go do działania i aktywności fizycznej,
  • rozwijasz jego refleks i kocie umiejętności,
  • dostarczasz sobie i kotu mnóstwa frajdy i satysfakcji,
  • wędka jest odpowiednio długa i elastyczna, aby zabawa była kreatywna,
  • wykonana jest z wysokiej jakości trwałych i bezpiecznych dla kota materiałów,
  • kotek pobudzany jest bodźcami wzrokowymi, słuchowymi i dotykowymi.

Bawić w ten sposób można się zarówno z małymi, rozwijającymi się kociętami jak i dorosłymi osobnikami. Wędka z dzwoneczkami dla kota 43 cm ABIR świetnie sprawdzi się także w zabawach z kotem dla dzieci i młodzieży.

Wybierz kolor i spraw przyjemność kociemu pupilowi

Możesz nam wierzyć lub nie, ale koty także są bardzo wrażliwe na estetykę. Rozpoznają kolory i kierują się nimi w wyborze aktywności. Dlatego też nasza wędka z dzwoneczkami dla kota 43 cm ABIR jest dostępna w aż trzech wariantach kolorystycznym – żółtym, zielonym i niebieskim. To kolory ziemi i natury, które kot rozpoznaje, a te pobudzają go do działania. Wybranym kolorem pokryta jest cała wędka, a także lekko dominuje on w kolorystyce delikatnych piórek. Nie musisz jednak się ograniczać do jednego koloru – wybierając kilka wędek uzyskujesz ciekawą kompozycję, a przy tym jeszcze bardziej urozmaicasz zabawy z kotem

Baw się wędką z dzwoneczkami dla kota. Kreatywnie podchodź do sprawy. Prowokuj kota do zabawy, rozwoju i aktywności. Nawiązuj ze zwierzęciem więź i zwyczajnie ciesz się wspólnymi chwilami. 

Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wędka z dzwoneczkami dla kota 43 cm ABIR”

SKU: PLT-TY43-ABR Kategoria:
Co powiesz na...?