https://petinio.com/

Wędka z kolorowymi piórkami dla kota 40 cm RABIA

22.00

Kotek patrzy się na trzy zabawkowe wędki z piórkami
Wędka z kolorowymi piórkami dla kota 40 cm RABIA

Zamówienia do godziny 10:00 są realizowane w tym samym dniu.

Czas dostawy:

  • Kurier/Paczkomat: zazwyczaj 1 dzień roboczy
  • Poczta Polska: 2-5 dni roboczych

Nie martw się jeśli nie podoba Ci się produkt lub chcesz wymienić na inny rozmiar.

1) Masz 14 dni na zwrot lub wymianę produktu

2) Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Wymiany, zwroty i reklamacje" Jeśli potrzebujesz pomocy to skontaktuj się z obsługą telefonicznie lub przez email shop@petinio.com

Opis

Wędka z kolorowymi piórkami dla kota 40 cm RABIA

Koty bywają prawdziwymi pieszczochami, a małe kocięta niezwykle aktywne i ciekawe świata. Możesz sprawić przyjemność jednym i drugim za pomocą prostego patentu – wędki z kolorowymi piórkami dla kota 40 cm RABIA. Zobacz, jak taki gadżet działa i do czego może Ci posłużyć.

Wędka z kolorowymi piórkami dla kota RABIA do zabawy z uroczym zwierzakiem

Do czego służy nasza wędka z kolorowymi piórkami dla kota 40 cm RABIA? Do spędzania czasu z Twoim kotkiem! Wędka składa się z patyczka i elastycznej końcówki, którą wieńczą kolorowe piórka. Zabawa polega na prowokowaniu, łaskotaniu czy zaciekawieniu kotka. To wzbudza jego zainteresowanie i zmusza do podejmowania działania. Przykład, w jaki sposób możesz bawić się z kotkiem prezentujemy na krótkim filmiku. Dzięki niej możesz:

  • bawić się z kotem,
  • pobudzać do aktywności fizycznej,
  • prowokować do działania,
  • rozwijać jego spostrzegawczość i refleks,
  • zadbać o jego zdrowie, zwłaszcza jeśli kotek się rozleniwił lub obrasta w sadełko.  

Zabawa z wędką z kolorowymi piórkami RABIA to świetny pomysł na spędzenie czasu zarówno z dorosłym, jak i małym kotkiem. Możesz obserwować, jak kot stara się złapać piórka. Patrzeć, jak kombinuje, jak rozwijają się jego kocie zmysły oraz Twoja relacja ze zwierzęciem.

Jaka jest dobra wędka dla kota?

Wędka z kolorowymi piórkami dla kota 40 cm RABIA jest dobrym wyborem ponieważ łączy w sobie jakość wykonania, odpowiednie i bezpieczne dla kota materiały oraz prosty i spełniający swoją funkcję projekt. Przez to, że wędka jest prosta i przyjemna w obsłudze bawić się mogą nią także małe dzieci z kotkiem. 40 cm długości czyni z naszej wędki dla kota narzędzie uniwersalne, pozwalające na rozmaite formy zabawy z kotkiem.

Zielona, żółta czy różowa – jaką wędkę dla kota lubi Twój pupil?

Do tego wszystkiego możesz wybrać kolor swojej wędki dla kota 40 cm RABIA. Nie myśl, że kotki nie są wrażliwe na estetykę. Odpowiedni kolor może dodatkowo pobudzić go do działania, zabawy i ćwiczeń. Do wyboru masz kolory zielony, żółty i różowy. W wybranym kolorze pokryte są zarówno patyczki wędki, jak i wieńczące ją piórka. 

Wybraliśmy te kolory, gdyż one najtrafniej oddają kocie zainteresowania – to kolory natury, żywej, dzikiej i pobudzającej kocie zmysły. Najlepsze efekty i największą frajdę daje połączenie kilku wędek o różnych kolorach. To jeszcze ciekawsze kolorystycznie, a przy tym daje większe możliwości zabawy z kociakiem.

Sprawdzaj, który kolor polubi Twój kociak. Odkrywaj jego niewypowiedziane potrzeby i gusta. Poczuj tę satysfakcję, którą daje sprawianie przyjemności Twojemu zwierzakowi. Buduj z nim więź, zadbaj o jego rozwój fizyczny i ciesz się tym. 

Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wędka z kolorowymi piórkami dla kota 40 cm RABIA”

SKU: PLT-TY40-RBI Kategorie: ,