Zabawki uciekające dla psów

 

Niezależnie od wieku psy uwielbiają zabawę. Czy to w domu, czy to na spacerze – czworonożni przyjaciele potrzebują ruchu, a zabawki, które są specjalnie dla nich przeznaczone dodatkowo wspierają ich rozwój.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.


Dlaczego uciekająca zabawka dla psa?

Istnieje wiele rodzajów zabawek dla psów, które ucieszą Twojego czworonoga. Niektóre z nich zainteresują zwierzaka, bo…? Bo przed nim uciekają. Uciekająca zabawka dla psa to świetny pomysł na zabawę nie tylko dla szczeniaka. Doskonale sprawdzają się zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Uciekające zabawki dla psów pobudzą naturalną ciekawość psa oraz jego instynkt do zabawy. Przy próbie złapania zabawki odbijają się i uciekają, a pies może gonić je godzinami. Uciekająca piłka dla psa, czy dostosowane dla zwierzaków jojo zapewni im rozrywkę przez bardzo długi czas.

Na co zwrócić uwagę kupując uciekającą zabawkę dla psa?

Wybierając odpowiednią zabawkę musisz dopasować ją do wielkości swojego zwierzaka. Małe szczeniaki nie mają jeszcze tyle siły co dorosłe psy, a ich koordynacja ruchowa dopiero zaczyna się rozwijać. Inną uciekającą zabawkę dobierzesz zatem dla każdego z nich. Poza rozmiarem uciekającej zabawki warto sprawdzić, z czego jest ona wykonana. Materiał powinien być w pełni bezpieczny dla Twojego czworonoga, a przy tym trwały i solidny. Inne parametry nie są ważne. Sam znasz swojego zwierzaka najlepiej i wiesz, co go ucieszy.