Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Skarpetki antypoślizgowe i zimowe dla psa

Psy uwielbiają zabawę,ale jeśli w grę wchodzi zabawa w śniegu to niestety nie każdy za nią przepada. Tak samo wygląda sytuacja z zimowymi spacerami. Niestety,ale psy mniejszych ras najzwyczajniej w świecie marzną. Dlatego też skarpetki dla psa mogą okazać się niezbędne w porze zimowej. Chronią one łapki naszych zwierzaków przed chłodem i solą a także przed zbędnymi zabrudzeniami. Dodatkowo będą one stanowić barierę ochronną dla zranionych łap. Zakładając na nie skarpetki mamy pewność,że nie dojdzie do przemoczenia i zabrudzenia opatrunku a naszym pupilom zapewnimy komfort podczas wyjść na zewnątrz.

-20%
-20%
39.99
18.00
-25%
-25%
59.99

W domu zaś podobną rolę spełniać będą antypoślizgowe skarpety dla psa. Będą one ochronić skaleczoną lub chorą łapkę przed dodatkowymi urazami,infekcjami a dodatkowo przyspieszą gojenie się ran. Tego typu skarpety świetnie się sprawdzą w pomieszczeniach o śliskich podłogach. Są idealnym rozwiązaniem dla psich staruszków,które z wiekiem tracą siły i bezradnie rozjeżdżają się na tego typu powierzchniach. To właśnie dzięki takim skarpetom możemy zapewnić naszym zwierzakom dobrą zabawę a jednocześnie uniknąć ryzyka poślizgnięcia się i kontuzji.

Jakie zalety powinny mieć dobre skarpety dla psa?

Skarpetki dla psa to z całą pewnością niezbędna część psiej garderoby i każdy właściciel zwierzaka powinien zadbać,aby się w niej znalazły. W naszej ofercie znajdą Państwo zimowe oraz antypoślizgowe skarpety dla psa, które przede wszystkim pełnią funkcje ochronne np. przed zimnem czy brudem ale także ułatwiają poruszanie się po śliskich powierzchniach bez zbędnych kontuzji. Dokonując zakupu skarpet należy zwrócić także uwagę na materiał, z jakiego są wykonane. Ponieważ pies poci się między opuszkami palców,musi on być przewiewny. Dodatkowo powinien być rozciągliwy, aby skarpety mogły dopasować się do łapki naszego pupila.

Z myślą o naszych czworonogach wszystkie nasze produkty wykonujemy z bardzo dobrej jakości materiałów,które zapewniają im komfort i wygodę,nie tracąc przy tym na swojej funkcjonalności. Dlatego też zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym.