Wyświetlanie jednego wyniku

Szelki dla kota

Jeśli Twój kot jest kotem domowym, nie wypuszczającym się na samotne wędrówki poza obręb mieszkania, a chciałbyś pokazać mu otaczający świat – sprezentuj mu wygodne szelki dla kota.

49.9059.90

Kiedy szelki dla kota?

Jeśli zdarza Ci się wychodzić ze swoich futrzanym przyjacielem na spacery szelki dla kota są niezbędnym akcesorium, którego potrzebujesz. Kot to prawdziwy indywidualista i potrzebuje czasu, żeby się do tego nowego elementu na swoim ciele przyzwyczaić. Kiedy to nastąpi, pupil będzie czekał na kolejny spacer ze swoim opiekunem. Szelki dla kota to przydatne akcesorium nie tylko podczas spacerów z czworonogiem. Właściciele czworonogów często zakładają kotom szelki podczas jazdy samochodem. Zapobiega to nagłemu wskoczeniu pupila na kolana kierowcy, co stwarzałoby niebezpieczeństwo podczas jazdy.

Jakie szelki dla kota?

Przede wszystkim dobierz odpowiedni rozmiar szelek. Na rynku jest szeroki wachlarz szelek zarówno dla kociąt, jak i dorosłych kotów. Rozmiar to jedno, ale ogromnie ważny jest również rodzaj zapięcia szelek. Musisz wybrać takie, żeby nie uwierało Twojego pupila, a jednocześnie łatwo i szybko się zapinało. Kupując odpowiednie szelki dla kota pamiętaj, że Twój pupil musi się w nich czuć wygodnie i komfortowo. Ważne jest tworzywo, z którego są one wykonane. Materiał musi przewiewny, żeby skóra Twojego pupila mogła oddychać. Jeśli szelki dla kota będą wykorzystywane głównie podczas podróży autem, wybierz szelki do tego przeznaczone. Dołączona do nich krótka smycz, działająca jak pas bezpieczeństwa zminimalizuje zagrożenie w czasie jazdy.