Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Maty chłodzące dla kota

Za oknem upał, Ty uparcie szukasz cienia, albo innej możliwości schłodzenia się, a co ma zrobić Twój futrzany przyjaciel? Najważniejsze jest zapewnienie mu stałego dostępu do zimnej wody, ale możesz mu pomóc dodatkowo w inny sposób.

-28%
-28%
79.00
-28%
-28%
180.00
-50%
-50%
39.9089.90
-15%
-15%
109.90199.90
-15%
-15%
169.00339.00

Czym są maty chłodzące dla kota?

Najlepszym rozwiązaniem dla Twojego pupila, kiedy żar leje się z nieba są maty chłodzące dla kota. Z pewnością Twój zwierzak będzie szczęśliwy leżąc wygodnie z dala od promieni słonecznych. Mata chłodząca to wygodna wyściółka, której celem jest zapewnienie odpowiedniej temperatury Twojemu zwierzakowi. Ma ona w jak najkrótszym czasie przywrócić prawidłową ciepłotę ciała Twojemu kociakowi, aby przestał już męczyć się podczas letnich skwarów. Na rynku dostępne są różne rodzaje mat chłodzących dla kotów. Właściciele futrzaków najczęściej wybierają podkładki z żelem chłodzącym. Zapewnia ona pupilowi długi efekt chłodzenia i co ciekawe, proces ten rozpoczyna się automatycznie pod wpływem ciężaru kociaka. Drugi typ mat chłodzących to legowiska wypełnione naturalną wełną chłodzącą. Zaletą tego rodzaju mat chłodzących jest fakt, iż zapewniają one efekt chłodzenia nawet przez 48 godzin.

Mata chłodząca dla kota - na co zwrócić uwagę?

Wybierając odpowiednie legowisko dla Twojego czworonoga futrzaka zwróć przede wszystkim uwagę na rozmiar maty chłodzącej. Nie może być ona zbyt mała, bo nie spełni swojej podstawowej funkcji - nie zapewni odpowiedniej ochrony przed upałami. Szukając odpowiedniej maty chłodzącej dla kota zwróć uwagę na trwałość produktu, czyli materiału, z którego jest wykonana. Bezpieczeństwo ponad wszystko.