Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Butelki i miski turystyczne dla zwierząt

Odpowiednia karma to podstawa we właściwym i zdrowym żywieniu naszego zwierzaka. Ale nie mniej istotną w tym przypadku kwestią będzie również sposób podawania pokarmu. I tak w domowych warunkach idealnie sprawdzą się np.plastikowe bądź metalowe miski dla psów.

Ale jak sobie poradzić w przypadku dłuższych spacerów czy wycieczek?
Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom stworzyliśmy miski podróżne dla psa. Dzięki silikonowej formie możliwe jest ich łatwe i szybkie składanie i rozkładanie. Lekki i elastyczny materiał sprawia,że zajmują bardzo mało miejsca,w związku z czym są praktyczne w użyciu.

65.0095.00
-13%
-13%

Butelki i miski turystyczne

Butelka z miską turystyczna dla psa PB+

65.0085.00
12.9924.99

Akcesoria samochodowe dla psa na wodę i pokarm

Planując wyjazd,na który zabieramy swojego czworonoga musimy zadbać także o niezbędne akcesoria dla niego. Jeżeli będzie to dłuższa podróż samochodem powinniśmy zabrać ze sobą przede wszystkim miskę podróżną na pokarm oraz butelkę na wodę. Nie możemy pozwolić,aby nasz pupil się odwodnił dlatego też praktycznym rozwiązaniem w czasie podróży będzie butelka podróżna dla psa,którą znajdziecie Państwo w naszej ofercie. Posiada dozownik,dzięki któremu możemy kontrolować odpowiednią ilość wody w poidełku. Butelka jest lekka,niewielka i poręczna,dlatego też idealnie sprawdzi się podczas wycieczek czy codziennych spacerów.