Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Obroża Led dla psa

Świecące obroże LED sprawiają, że spacer z pupilem wieczorem czy w nocy będzie bezpieczne, a także zapewni zabawę!
Niezależnie od tego, czy wybierasz się na rodzinne wakacje czy spacerujesz po okolicy w nocy, obroże LED ze sklepu Petinio pomogą Ci w utrzymaniu bezpieczeństwa i widoczności psa.

Obroże świecące LED są przydatne z wielu powodów. Są fantastyczne do śledzenia twojego psa w nocy. Zobaczysz jak twój psyjaciel świeci się w ogrodzie. Nadają się do wielu sytuacji, takich jak wycieczki na plażę w nocy czy kemping w lesie. Zamiast się martwić, gdzie pobiegł Fado czy Matylda, możesz obserwować jego świecący tyłeczek gdy biegnie dookoła.

Twój pies czy kot także będzie widoczny dla kierowców. W nocy kierowcom jest ciężko zobaczyć pędzące psy/koty na ulicach. Nasze obróżki LED ułatwiają kierowcom zobaczenie twojego kundla, co może zapobiec wypadkom.

24.9939.99
24.9939.99
24.9939.99
24.9939.99
49.99
-9%
-9%
49.9954.99
-10%
-10%
44.99
-33%
-33%
39.99

Obroża LED oświetli również twoją ścieżkę, są idealne do oświetlania ciemnej ścieżki podczas spaceru z psem. Zamiast trzymać latarkę, obroża twojego psa może świecić i pokazywać nierówności na ścieżce lub korzenie w lesie, pomagając zmniejszyć potknięcia lub upadki.Będziesz mógł łatwiej zebrać kupki / odchody w nocy. Pamiętasz jak ostatnio trzymałeś smycz psa + telefon z włączoną latarką i musiałeś wyrywać woreczek do kupy? Nie było łatwe, co? Obroża dla psa może dać Ci wystarczająco dużo światła, aby mieć wolną rekę i znacznie ułatwić zbieranie kupy