Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Obroża Led dla psa

Świecące obroże LED sprawiają, że spacer z pupilem wieczorem czy w nocy będzie bezpieczne, a także zapewni zabawę!
Niezależnie od tego, czy wybierasz się na rodzinne wakacje czy spacerujesz po okolicy w nocy, obroże LED ze sklepu Petinio pomogą Ci w utrzymaniu bezpieczeństwa i widoczności psa.

Obroże świecące LED są przydatne z wielu powodów. Są fantastyczne do śledzenia twojego psa w nocy. Zobaczysz jak twój psyjaciel świeci się w ogrodzie. Nadają się do wielu sytuacji, takich jak wycieczki na plażę w nocy czy kemping w lesie. Zamiast się martwić, gdzie pobiegł Fado czy Matylda, możesz obserwować jego świecący tyłeczek gdy biegnie dookoła.

Twój pies czy kot także będzie widoczny dla kierowców. W nocy kierowcom jest ciężko zobaczyć pędzące psy/koty na ulicach. Nasze obróżki LED ułatwiają kierowcom zobaczenie twojego kundla, co może zapobiec wypadkom.

24.9939.99
24.9939.99
24.9939.99
24.9939.99
39.99
54.99
59.99

Obroża LED oświetli również twoją ścieżkę, są idealne do oświetlania ciemnej ścieżki podczas spaceru z psem. Zamiast trzymać latarkę, obroża twojego psa może świecić i pokazywać nierówności na ścieżce lub korzenie w lesie, pomagając zmniejszyć potknięcia lub upadki.Będziesz mógł łatwiej zebrać kupki / odchody w nocy. Pamiętasz jak ostatnio trzymałeś smycz psa + telefon z włączoną latarką i musiałeś wyrywać woreczek do kupy? Nie było łatwe, co? Obroża dla psa może dać Ci wystarczająco dużo światła, aby mieć wolną rekę i znacznie ułatwić zbieranie kupy