Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

NEW!
149.90209.90
149.90209.90
HIT!
149.90209.90
169.00189.00
79.90149.90

Kapok dla psa

Jeśli Twój pies uwielbia wyjazdy nad jezioro lub nad morze, nie zapomnij zaopatrzyć się w kapok dla psów. Ten mały gadżet ułatwi Twojemu pupilowi wspólne zabawy w wodzie i w trudnych sytuacjach i ochroni go przed niebezpieczeństwem. W ofercie Petinio znajdziesz wysokiej jakości kamizelki ratunkowe dla psa i kamizelki chłodzące dla psa. Sprawdź naszą ofertę jeszcze przed wyjazdem na wakacje!

Do czego służą kapoki dla psów?

Jeśli Twój pies boi się wody, uczy się pływać, gdy fale są wzburzone, lub Tobie zależy na zwiększeniu jego bezpieczeństwa w czasie zabawy nad morzem, lub jeziorem, zamów specjalny kapok. Ten niewielki gadżet należy dopasować do wielkości czworonoga. Nie może być on ani zbyt luźny, ani też za ciasny. Pies powinien swobodnie się w nim poruszać. Kapok dla psa ma wpływ na poprawę bezpieczeństwa w czasie zabawy w wodzie.

Kapoki dla psów — rodzaje:

  • kamizelka ratunkowa dla psa,
  • kamizelka chłodząca dla psa,
  • kamizelka do pływania dla psa,
  • kamizelka odblaskowa dla psa,
  • kamizelka asekuracyjna dla psa,
  • kamizelka uspokajająca dla psa.

Kamizelka ratunkowa dla psa — co to takiego?

Kamizelka ratunkowa dla psa to produkt, który został zaprojektowany z myślą o czworonogach, które boją się wody, lub nie czują się w niej pewnie. Chociaż mogłoby się wydawać, że wszystkie psy uwielbiają wodne harce, to wcale tak nie jest. Kapok dla psa ułatwi adaptację i pomoże w nauce pływania.

W Petinio kupisz kapok dla psów dopasowany do wielkości pupila. W naszej ofercie posiadamy:

  • kapok dla psa XS
  • kapok dla psa S,
  • kapok dla psa M,
  • kapok dla psa L i XL.

Kamizelka chłodząca dla psa — do czego to służy?

Dla swojego czworonożnego pupila możesz wybrać kapok dla psa rekin w dowolnym rozmiarze lub kamizelkę z elementami odblaskowymi, która ułatwi lokalizację pupila w czasie spaceru po plaży tuż po zmroku. Kamizelka dla psa do wody ułatwia poruszanie się w wodzie i pomoże wypłynąć psu spod wody, gdy w czasie zabawy zaskoczy go większa fala. Kamizelka chłodząca dla psa zapewni także optymalne warunki Twojemu pupilowi w czasie upalnych dni. Ten popularny produkt sprawi, że Twój pies łatwiej znieść wysokie temperatury powietrza podczas lata.

Kapok dla psów od Petinio — złóż zamówienie w naszym sklepie

Najlepsze kapoki do pływania dla psów kupisz w sklepie internetowym Petinio. Składając zamówienie za pośrednictwem naszego e-sklepu, otrzymujesz pewność, że każdy kapok dla małego psa, kamizelka ratunkowa dla psa lub kamizelka odblaskowa dla psa jest solidnie wykonana i zwiększy bezpieczeństwo Twojego pupila w czasie zabaw w wodzie.

Nie zwlekaj, zamów kapok dla psa i oczekuj przesyłki kurierskiej. Sprawdź naszą ofertę!

Jak wybrać idealną kamizelkę do wody dla Twojego pupila?

Panuje przekonanie, że psy są doskonałymi pływakami i żadne wspomagania nie są im potrzebne. Nie do końca tak jest. Woda to żywioł, zatem ostrożności nigdy za wiele. Zastanawiając się nad zakupem tego przydatnego akcesorium należy przede wszystkim zwrócić uwagę na dokładne dopasowanie kamizelki dla psa. Musi ona ona idealnie pasować do gabarytów oraz kształtu Twojego czworonoga. Kamizelka dla psa musi być z jednej strony ściśle opięta na czworonogu, ale z drugiej strony nie może go uciskać, żeby nie krępować jego ruchów. Odpowiednia kamizelka powinna być zaopatrzona w solidna zapięcie, które zagwarantuje pupilowi bezpieczne dopłynięcie do brzegu. Kamizelki ratunkowe dla psa często zaopatrzone są w pasy o regulowanej długości, które dodatkowo wzmacniają bezstresowe zabawy w wodzie.

Dodatkowe przydatne elementy kapoków dla psów

Odblaski – dobrze, kiedy kamizelka ratunkowa dla psa wyposażona jest w elementy odblaskowe. Pozwala to na śledzenie ruchów naszego pupila, nawet gdy trochę bardziej oddali się od brzegu. Wygodne ucho na grzbiecie kamizelki do wody dla psa – przydatne, gdy nasz czworonożny przyjaciel zacznie tracić siły podczas wodnych zabaw. Możemy szybko zareagować i pomóc zwierzakowi w niebezpiecznej sytuacji. Kieszonka na grzbiecie – kamizelki wyposażone w taką dodatkową kieszonkę cieszą się dużym zainteresowaniem wśród właścicieli czworonogów. Możemy w niej umieścić nieużywane w danej chwili akcesoria (np. smycz) bez ryzyka zagubienia.