Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Kapok dla psa

Twój pies uwielbia wodę i sporty wodne, a Ty boisz się o jego bezpieczeństwo? Kamizelka ratunkowa dla psa to coraz popularniejszy produkt, który umożliwia Twojemu pupilowi bezstresowe wchodzenie do wody.

-20%
-20%
74.90119.90

Jak wybrać idealną kamizelkę do wody dla Twojego pupila?

Panuje przekonanie, że psy są doskonałymi pływakami i żadne wspomagania nie są im potrzebne. Nie do końca tak jest. Woda to żywioł, zatem ostrożności nigdy za wiele. Zastanawiając się nad zakupem tego przydatnego akcesorium należy przede wszystkim zwrócić uwagę na dokładne dopasowanie kamizelki dla psa. Musi ona ona idealnie pasować do gabarytów oraz kształtu Twojego czworonoga. Kamizelka dla psa musi być z jednej strony ściśle opięta na czworonogu, ale z drugiej strony nie może go uciskać, żeby nie krępować jego ruchów. Odpowiednia kamizelka powinna być zaopatrzona w solidna zapięcie, które zagwarantuje pupilowi bezpieczne dopłynięcie do brzegu. Kamizelki ratunkowe dla psa często zaopatrzone są w pasy o regulowanej długości, które dodatkowo wzmacniają bezstresowe zabawy w wodzie.

Dodatkowe przydatne elementy kapoków dla psów

Odblaski - dobrze, kiedy kamizelka ratunkowa dla psa wyposażona jest w elementy odblaskowe. Pozwala to na śledzenie ruchów naszego pupila, nawet gdy trochę bardziej oddali się od brzegu. Wygodne ucho na grzbiecie kamizelki do wody dla psa - przydatne, gdy nasz czworonożny przyjaciel zacznie tracić siły podczas wodnych zabaw. Możemy szybko zareagować i pomóc zwierzakowi w niebezpiecznej sytuacji. Kieszonka na grzbiecie - kamizelki wyposażone w taką dodatkową kieszonkę cieszą się dużym zainteresowaniem wśród właścicieli czworonogów. Możemy w niej umieścić nieużywane w danej chwili akcesoria (np. smycz) bez ryzyka zagubienia.