-17%
-17%
Original price was: 59.90zł.Current price is: 49.90zł.
-17%
-17%
Original price was: 59.90zł.Current price is: 49.90zł.
-43%
-43%
Original price was: 69.90zł.Current price is: 39.90zł.
-43%
-43%
Original price was: 69.90zł.Current price is: 39.90zł.
-43%
-43%
Original price was: 69.90zł.Current price is: 39.90zł.
-39%
-39%
Original price was: 64.90zł.Current price is: 39.90zł.
-17%
-17%
Original price was: 59.90zł.Current price is: 49.90zł.
-14%
-14%
Original price was: 34.90zł.Current price is: 29.90zł.
-17%
HIT
-17%
Original price was: 59.90zł.Current price is: 49.90zł.
-17%
HIT
-17%
Original price was: 59.90zł.Current price is: 49.90zł.
-11%
-11%
79.9089.90
-44%
-44%
Original price was: 89.90zł.Current price is: 49.90zł.
-40%
HIT!
-40%
Original price was: 99.90zł.Current price is: 59.90zł.
-42%
-42%
Original price was: 69.00zł.Current price is: 39.90zł.
-18%
-18%
Original price was: 159.00zł.Current price is: 129.90zł.
-23%
-23%
Original price was: 169.00zł.Current price is: 129.90zł.
-24%
NEW
-24%
Original price was: 169.90zł.Current price is: 129.90zł.
-25%
HIT
-25%
Original price was: 119.90zł.Current price is: 89.90zł.
NEW
-25%
NEW
-25%
Original price was: 19.90zł.Current price is: 14.90zł.

Wytrzymałe zabawki dla psów

Trening i zabawa to nieodzowna część prawidłowego rozwoju naszego pupila. Każdy pies potrzebuje ćwiczeń i zabawy bez względu na pogodę czy porę dnia. Dlatego tak ważne jest, aby należycie podejść do swoich obowiązków. Sam spacer niestety nie wystarcza, ponieważ naszym zwierzakom potrzeba więcej ruchu i aktywności fizycznej. Aby pomóc wszystkim właścicielom czworonogów w tym bojowym zadaniu stworzyliśmy szeroką ofertę zabawek dla psów-różnego rodzaju piłeczki, pluszaki czy sznurki.

Szczenięta już od najmłodszych tygodni swojego życia bacznie obserwują otoczenie i zaczynają naśladować swoich towarzyszy. Dlatego też podejmujemy świadomie zabawę od samego początku i uczmy nasze psiaki nowych umiejętności. Dodatkowo taka forma spędzania ze sobą czasu wzmacnia więź emocjonalną między zwierzęciem a człowiekiem.

Zabawki interaktywne i na inteligencję

Poprzez zabawę z psem, którą wprowadzamy już od najmłodszych tygodni jego życia trenujemy nie tylko jego ciało ale i umysł. Wysiłek fizyczny pozwala rozładować nadmiar nagromadzonej energii pupila ale pozwala także na naukę nowych umiejętności. Z myślą o naszych czworonogach przygotowaliśmy specjalne zabawki interaktywne, które wymagają przede wszystkim wysiłku umysłowego. Dzięki nim pies uczy się kontroli i manipulacji przedmiotem, aby np. dotrzeć do schowanego w środku pokarmu czy przysmaku. Tego typu zabawki idealnie sprawdzą się w domu, kiedy za oknem panuje nieprzyjemna pogoda a nasz pupil wymaga poświęceniu mu uwagi.

Do zabawy na świeżym powietrzu idealne będą natomiast różnego typu piłeczki i sznurki, które będą bardzo dobrą pomocą w nauce komend i aportowania naszego pupila.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu, gdzie znajdą Państwo zabawki dla psa wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów o wysokiej jakości. Idealne zabawki dla każdego czworonoga-od najmniejszego do największego.

Edukacyjne zabawki dla psa

Nauka zwykle nie kojarzy się ze zwierzętami, jednak nie jest prawdą, że nie należy dbać o zdolności intelektualne czworonogów. Zabawki edukacyjne dla psów mają za zadanie nie tylko zajęcie czymś pupila kiedy nas nie ma lub podczas spacerów, ale mogą również rozwijać jego zdolności i ćwiczyć cierpliwość. Zabawki umysłowe dla psa dzięki oddziaływaniu na zmysły pozwalają skupiać uwagę zwierzęcia, a jednocześnie pozwalają nabierać mu pożądanych cech, takich jak cierpliwość, koordynacja ruchowa, czy zdolność logicznego myślenia.

Każdy pies z pewnością ucieszy się z piłki, takiej jak zabawka edukacyjna dla psa Cosmo, która wydaje dźwięki oraz posiada w sobie otwór, w którym można umieścić przysmaki. Taka konstrukcja urządzenia pozwala psu koncentrować się na przedmiocie, który doskonale wpływa na jego zdolności ruchowe oraz pobudza do aktywności. Zabawki logiczne dla psa to jednak nie tylko radość dla pieska, ale również dla jego właściciela oraz dzieci. Najlepiej samemu przekonać się jak dużo radości może wnieść do domu taki gadżet.

Najlepsze gumowe zabawki dla psów

Najlepsze zabawki dla psa to takie, które zapewniają maksimum zabawy, a jednocześnie wykazują się naprawdę dużą wytrzymałością. Dzięki temu zwierzak może cieszyć się zabawami bez obawy o zdrowie i stan portfela właściciela. Niezniszczalne zabawki dla psa to z pewnością te wykonane z gumy. Mogą być gryzione, szarpane i moczone, a ich struktura powinna pozostawać nienaruszona.

Zabawki dla psów wykonane z gumy mają też jednak inne zalety. Ten materiał z powodzeniem może służyć jako czyścik do zębów. Zabawka do czyszczenia zębów dla psów to przedmiot o specjalnej konstrukcji, umożliwiający prawidłową higienę psiego pyszczka. Najlepsze są oczywiście zabawki dentystyczne dla psa, takie jak piłka DENTAL, która dzięki specjalnemu systemowi wypustek i rowków masuje dziąsła oraz umożliwia usuwanie nawarstwiającego się kamienia nazębnego. Podobnie jak zabawka gryzak dla psa BELL z dzwonkiem posiada otwory, przez które można włożyć do środka przysmak, co dodatkowo pobudza ciekawość i chęć zabawy.

Ciekawe sa także zabawki gryzaki dla psa, które wydają z siebie dźwięki. Takie gadżety często przybierają różne zabawne formy, które są atrakcyjne także dla ludzi. Przykładem takiej zabawki jest gumowa zabawka dla psa Kurczak, która jest doskonale znana na praktycznie całym świecie. Jej piszczenie przypomina dźwięk kury, a z jej pomocą można wygrywać naprawdę przeróżne melodie. Taka forma aktywności z pewnością przypadnie do gustu całej rodzinie.

Interaktywna zabawka dla psów

Zabawka dla psów to absolutnie niezbędny przedmiot w każdym przyjaznym zwierzakom domu. Bardzo ważne, aby była ona wytrzymała, bezpieczna i rozwijająca. Inteligentne zabawki dla psa to doskonały wybór dla każdego spragnionego zabawy czworonoga. Dzięki niej niestraszne będą już długie godziny samotności. Zabawki dla psów to także idealny sposób na rozwijanie kreatywności i inteligencji psa.

Doskonała jest zabawka dla psów ROLLO, która swoja ciekawą formą i ukrytymi przysmakami absorbuje uwagę oraz pozwala na zaspokojenie instynktu łowieckiego. Ta zabawka dla psów daje również możliwość rozwijania inteligencji i sprytu. Jeżeli chodzi o zabawki wyciszające dla psa ten model nie ma sobie równych. Pozwala na pozbycie się nadmiaru energii, a także w dużym stopniu zaspokaja potrzebę polowania oraz kontaktów społecznych.

Podobną funkcję pełni zabawka do gryzienia dla psa Wobble Wag, która ma formę piłki. Ta zabawka dla psa wydaje z siebie dźwięki, a także ma otwory na ukrycie smakołyku. Z tą piłeczką dzień od razu staje się weselszy i pełen wrażeń. Nie sposób nie znaleźć dla niej tysiąca zastosowań i zabaw. Tego typu zabawki interaktywne dla psa najlepiej sprawdzają się na zewnątrz podczas spacerów, jednak z powodzeniem mogą być także wykorzystywane w domu.

Jakie zabawki dla dużego psa?

Zabawki dla dużego psa powinny być niezwykle mocne i wytrzymałe. Dla silnych dobermanów, czy owczarków nie poleca się misiów pluszowych i słabych sznurków. Zabawki dla silnych psów muszą sprostać nawet największym szczękom i kłom. Doskonale sprawdzą sie grube i mocne sznurki z solidnymi uchwytami, które zapobiegają wyślizgiwaniu się.

Gumowe piłki to kolejne mocne zabawki dla psa, które sprostają wymaganiom. Można je rozciągać i gryźć do woli, a one zachowają swój pierwotny wygląd. To właśnie te cechy zabawki dla dużego psa powinny być kluczowe podczas jej wyboru. Głównie przez wzgląd na bezpieczeństwo i zdrowie zwierzaka. Bardzo wytrzymałe zabawki dla psa nie powinny pęknąć, czy rozdzielić się na kawałki. Niestety słabsze modele mogą ulec uszkodzeniom, co często powoduje połknięcie fragmentu lub skaleczenie dziąseł lub innych części ciała.

Dla dużych ras poleca się zabawki dla psa typu sznurek, na którym mogą trenować swoją siłę i koordynacje ruchów. Taka zabawa pozwala psu się wyciszyć, spożytkować nadmiar energii i socjalizować z właścicielem. Podczas wyboru pamiętajmy jednak, że mocne zabawki dla dużych psów również powinny być bezpieczne. Co prawda duże pyszczki lepiej znoszą twarde materiały, jednak silne psy również mogą się poważnie skaleczyć.

Idealne zabawki dla małego psa

Małe psy mają swoje specyficzne potrzeby, które dotyczą każdego aspektu ich życia. Zabawki dla małego psa muszą mieć określone właściwości. Podczas zakupu powinno się brać pod uwagę przede wszystkim ich rozmiary oraz możliwości danego psiaka. Na przykład zabawki dla psa shih tzu nie mogą być zbyt duże, tak aby zmieściły się w niewielkim pyszczku przedstawicieli tej rasy. Podobnych rozmiarów muszą być zabawki dla psa yorka, który nie jest zbyt dużych rozmiarów.

Zabawki dla małego psa takie jak piłeczka Bell doskonale odpowiadają na potrzeby małych pupili. Doskonałym wyborem są zabawki węchowe dla psa  lub uciekająca zabawka dla psa. Aktywność z takim przedmiotem to dużo zabawy, ale również możliwość zaspokojenia chęci polowania. To naprawdę ważne, aby odpowiadać na te potrzeby piesków. Niestety wielu właścicieli zaniedbuje te instynkty u małych ras, ponieważ nie kojarzą im się one z polowaniem i agresją. To duży błąd powodujący frustrację i brak poczucia spełnienia. Wybierając zabawki dla małego psa zawsze miejmy na uwadze, że to zwierzak taki, jak każdy inny. Nie zaniedbujmy jego naturalnych cech przez wzgląd na niepozorny wygląd.

Zabawki na smakołyki dla psa: najlepszy sposób na zabawę

Psy mają niezwykle rozwinięty zmysł węchu. W naturze wykorzystują go do tropienia potencjalnych zdobyczy oraz rozpoznawania przyjaciół. To także ich główny zmysł kiedy pozostają w ludzkich domach. Zabawki na przysmaki dla psa z powodzeniem pozwalają na rozwijanie naturalnych predyspozycji zwierzaka.

Na tle innych wyróżnia się zajmująca zabawka dla psa GIRASOLE w formie maty, w której można ukryć przysmaki. Jej budowa sprawia, że pies nie traci zainteresowania, a jego wszelkie potrzeby sa zaspokojone.

Dla małych psów oraz szczeniaków sprawdzi sie zabawka węchowa Gellato Box, która wyróżnia się swoją unikatową formą. Ten zestaw zabawek dla psa zawiera w sobie pluszowy pojemnik oraz piłeczki w różnych kształtach. Całość jest miękka i niezwykle delikatna, a jednocześnie gwarantująca maksymalnie różnorodne i unikalne doznania.

Ochłoda na upalne dni-maty i zabawki chłodzące

W ciepłe i upalne dni każdy zwierzak podziękuje za zabawki chłodzące dla psa. Doskonale sprawdzają się maty chłodzące oraz przeróżne gadżety, które można włożyć do wody.

Zabawka do wody dla psa może mieć formę piłki lub sznurka, który przyczepia się do podłoża. Taka zabawa pozwala schłodzić się w dni kiedy jest naprawdę bardzo upalnie.

Do wody trzeba wybierać wytrzymałe zabawki dla psa, które sa nieprzemakalne. Takiezabawki dla psa mogą być wykonane z gumy lub z tworzyw naturalnych odpornych na wilgoć. Nie poleca się zabawek materiałowych, które pozostawione same sobie mogą zacząć pleśnieć i być niebezpieczne dla zwierzaka.

Zabawki dla psa na każdą okazję

Zabawki dla psa powinny na stałe zagościć w życiu każdego zwierzęcia. Nie muszą to być jednak drogie i skomplikowane przedmioty. Tanie zabawki dla psa również spełniają takie same funkcje, należy tylko upewnić się, że są dostatecznie bezpieczne. Zabawki dla małych psów mogą być nieco mniej wytrzymałe, jednak warto przyjrzeć się dokładnie ostrym krawędziom oraz ich wielkości. Zabawki dla dużego psa muszą z kolei charakteryzować się dużo większą trwałością, aby nie zostać zniszczone w mgnieniu oka.

Jeżeli nie chcemy wydawać zbyt dużo pieniędzy możemy też postawić na kreatywne zabawki dla psa. Przykładem może być zabawka dla psa ze skarpety, którą może wykonać absolutnie każdy. To dobry pomysł na przykład jeżeli szukamy zabawki dla psa szczeniaka, która prawdopodobnie szybko zostanie zniszczona przez nadmiar psiej energii.

Nie zapominajmy też o naszych psich przyjaciołach podczas ważnych wydarzeń. Nowe zabawki pozwolą przełamać rutynę i spędzić czas razem z całą rodziną. Świąteczne zabawki dla psa na pewno sprawdzą się jako prezent dla pupila, a zabawka wodna dla psa pozwoli mu ochłodzić się w upalne dni.

Porady blogowe dotyczące polarów dla psa:

Jak zrobić buciki dla psa?

Rally-O – trening dla każdego

Czy psy przywiązują się do przedmiotów?