Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Stroje, przebrania, kostiumy dla psów

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak wyglądałby twój pies/kot z gitarą, czy może z czapką Świętego Mikołaja? Nasze kostiumy dla psów czy kotów są wykonane z myślą o ich wygodzie dlatego bardzo łatwo zakłada się te przebrania i nie krępują pupili. Twój pies może ujawnić swoją prawdziwą osobowość lub swoją głupią stronę w tychże tematycznych kostiumach dla zwierząt. Od przebrań na Halloween do przeróżnych śmiesznych strojów – mamy bardzo szeroką ofertę. Twój pupil z pewnością zostanie gwiazdą każdej imprezy. Każdy będzie chciał zrobić z nim zdjęcia. Gdy zbliża się wyjątkowa okazja, warto zaopatrywać się w nasze tematyczne stroje dla zwierząt. Pozwól, aby twój pupil udawał, że jest artystą z gitarą, piratem, policjantem czy minionkiem… Przejrzyj ofertę ze sklepu petinio.com,  aby znaleźć idealny kostium dla twojego pupila.

-13%
-13%

Kostiumy i Przebrania

Kostium dla psa Kurier Express

139.90
-20%
-20%

Kostiumy i Przebrania

Kostium dla psa LALECZKA CHUCKY

119.00
79.80
69.99

Kostiumy i Przebrania

Kostium dla psa SHERIFF SPIKE

69.99

Kostiumy i Przebrania

Kostium dla psa/kota CAPTAIN HOOK

69.99

Kostiumy i Przebrania

Kostium dla psa DOG RIDER

69.99

Kostiumy i Przebrania

Kostium dla psa COUNTRY STYLE

69.99

Przebrania dla psa - Minionki, Halloween, Policjant, Mikołaja

Okres świątecznych dni to czas, w którym każdy chce czuć się wyjątkowo. Z tej okazji organizujemy między innymi spotkania z rodziną i bliskimi. Dbamy o miłą atmosferę,dobre jedzenie a także o idealnie pasujący ubiór. Zazwyczaj wszyscy staramy wybrać się coś eleganckiego,ale jest kilka dni w roku,kiedy biała koszula i krawat to za mało. Dobrym tego przykładem będą wszelkiego rodzaju bale przebierańców,np.bal karnawałowy albo halloween. Tutaj oczywiście pojawia się pytanie,za kogo się w takim razie przebrać?

Wiele sklepów oferuje nam szeroki wybór strojów,dlatego też są one łatwo dostępne. Ale co z przebraniem dla naszego pupila? Jest on przecież częścią naszej rodziny,dlatego też musimy znaleźć coś fajnego i dla niego.Minionek,policjant,św. Mikołaj czy gitarzysta? Dla każdego coś fajnego! Specjalnie dla Państwa zwierzaków przygotowaliśmy serię tematycznych kostiumów dla psa. Spraw,aby Twój pupil choć na chwilę mógł zmienić się w pirata,policjanta czy gitarzystę i oczarował swym wyglądem towarzystwo! W naszym sklepie znajdą Państwo szeroką ofertę przebrań dla psów,dzięki którym Wasze psiaki zrobią furorę!Wszystkie kostiumy dla psów,jakie oferujemy klientom,są wykonane z materiałów wysokiej jakości. Są lekkie,łatwe w zakładaniu i w żaden sposób nie ograniczają