Wyświetlanie 1–24 z 29 wyników

Zabawki pluszowe dla psa

Jak wiemy, każdy pies uwielbia zabawy ze swoim właścicielem . Zarówno te w domu jak i na świeżym powietrzu. I jak każde małe dziecko ma swoją ulubioną zabawkę tak też jest w przypadku psów. Gdy wybieramy zabawkę dla naszego czworonoga musimy wziąć pod uwagę jego wielkość,rasę oraz wiek. Większe gumowe zabawki,np.piłki będą idealne dla psów dorosłych czy tych większych,które są bardzo aktywne. W przypadku szczeniaków natomiast świetnie sprawdzą się zabawki pluszowe dla psa.


Maskotki dla szczeniaka

Te miękkie i przyjemne w dotyku zabawki są bardzo praktyczne i wielofunkcyjne. Mogą być zarazem gryzakiem jak i typową maskotką-przytulanką. Kojarzyć się mogą one psu z bezpieczeństwem,przyjemnymi chwilami i beztroską zabawą.

Pluszowe zabawki dla psa świetnie sprawdzą się podczas zabaw w domu jak i na świeżym powietrzu,np.przy nauce aportowania.

W naszym sklepie znajdą Państwo dla swoich pupili maskotki przedstawiające bajkowe postacie. Stworzyliśmy produkty o żywej kolorystyce i przeróżnych printach, także tych świątecznych,które będą idealnym prezentem pod choinkę. Dodatkowo niektóre modele posiadają wewnątrz piszczałki,które z pewnością przykują uwagę czworonoga podczas zabawy. Zabawki wykonane z materiałów o wysokiej jakości. Nie zawierają niebezpiecznych elementów.