-42%
-42%
Original price was: 69.00zł.Current price is: 39.90zł.
-18%
-18%
Original price was: 159.00zł.Current price is: 129.90zł.
-20%
-20%
Original price was: 99.00zł.Current price is: 79.00zł.
-10%
-10%
Original price was: 20.00zł.Current price is: 18.00zł.
35.0040.00
-17%
-17%

Maty i zabawki węchowe

Zabawka węchowa dla psa Homar Florek

Original price was: 29.90zł.Current price is: 24.90zł.

Zabawki pluszowe dla psa

Jak wiemy, każdy pies uwielbia zabawy ze swoim właścicielem. Zarówno te w domu jak i na świeżym powietrzu. I jak każde małe dziecko ma swoją ulubioną zabawkę tak też jest w przypadku psów. Gdy wybieramy zabawkę dla naszego czworonoga musimy wziąć pod uwagę jego wielkość, rasę oraz wiek. Większe gumowe zabawki, np. piłki będą idealne dla psów dorosłych czy tych większych, które są bardzo aktywne. W przypadku szczeniaków natomiast świetnie sprawdzą się zabawki pluszowe dla psa.

Maskotki dla szczeniaka

Te miękkie i przyjemne w dotyku zabawki są bardzo praktyczne i wielofunkcyjne. Mogą być zarazem gryzakiem jak i typową maskotką-przytulanką. Kojarzyć się mogą one psu z bezpieczeństwem,przyjemnymi chwilami i beztroską zabawą.

Pluszowe zabawki dla psa świetnie sprawdzą się podczas zabaw w domu jak i na świeżym powietrzu,np.przy nauce aportowania.

W naszym sklepie znajdą Państwo dla swoich pupili maskotki przedstawiające bajkowe postacie. Stworzyliśmy produkty o żywej kolorystyce i przeróżnych printach, także tych świątecznych,które będą idealnym prezentem pod choinkę. Dodatkowo niektóre modele posiadają wewnątrz piszczałki,które z pewnością przykują uwagę czworonoga podczas zabawy. Zabawki wykonane z materiałów o wysokiej jakości. Nie zawierają niebezpiecznych elementów.

Pluszowe zabawki dla psa z możliwością ukrycia przysmaku

Pluszowe zabawki dla psówto cała moc zabawy dla naszego pupila. Kolorowe, miękkie i pięknie wykonane przedmioty pozwalają na oswajanie się z otoczeniem i kształtują poczucie bezpieczeństwa. Pluszaki dla psa mogą mieć jednak więcej funkcji i oddziaływać na wszystkie zmysły, stymulując do nauki i podtrzymując ciekawość.

Pluszowa zabawka dla psa Rosół z Kury to doskonała alternatywa dla standardowych puchowych przytulanek. Jej zabawna forma pobudza zmysł wzroku psiaka, a dodatkowa kieszonka na ukrycie przysmaku zachęca do obcowania z przedmiotem. Kształt tej zabawki pluszowej jest ciekawy zarówno dla psa, jak i jego właściciela. To przedmiot, który z pewnością zaciekawi również dzieci oraz gości, którzy poczują się zachęceni do wspólnych zabaw.

Bardzo ciekawą pluszową zabawką dla psa jest Brzydka Pomarańcza. Posiada ona nie tylko kieszeń, w której można umieścić przysmak, ale również pozwala na toczenie jej po podłodze. Dzięki temu spełnia funkcję piłeczki, która może być bez przeszkód użytkowana w domu.

Pluszowa zabawka dla psa z piszczałką 

Pluszowa zabawka dla psa ma zapewniać maksimum radości psu oraz właścicielowi. Dzięki niej będą mogli odbyć razem wiele niesamowitych zabaw oraz spędzić czas w sposób kreatywny i rozwijający. Doskonałym sposobem na przełamanie codziennej rutyny są pluszowe zabawki dla psa z ukrytą w środku piszczałką, która działa na słuch psa, symulując „życie”. Dzięki temu pies będzie czuł się bardziej spełniony i odprężony, ponieważ dźwięki tego typu zaspokajają jego naturalne instynkty.

W naszym sklepie znajdziesz różnorodne pluszaki dla psa tego typu. Jedną z zabawniejszych jeżeli chodzi o pluszowe zabawki dla psa jest Jajco, które ma naprawdę niezwykłą formę sadzonego jajka. Jego kształt zachęca do zabawy z psem dzieci oraz wielu dorosłych. Należy jednak uważać z tego typu zabawkami. Niektóre psy nie znoszą dźwięku piszczenia i będą się bały zabawki. Nie należy w takim przypadku zwierzęcia zmuszać do zabawy, a po prostu wybrać inny model. Niestety wielu właścicieli nie szanuje uczuć swoich zwierząt, co może niekiedy skończyć się dla nich traumą.

Pluszowe zabawki dla psa-zalety

Do największych zalet pluszowych zabawek należy ich bezpieczeństwo. Zabawki pluszowe dla psa sa miękkie, a dzięki temu redukuje się ryzyko uszkodzenia dziąseł lub zębów psa. Z tego powodu pluszowe zabawki polecane sa zwłaszcza dla psów małych, które mają dość delikatne szczęki. Takie zabawki doskonale sprawdzą sie również do zabaw w domu. Dzięki ich miękkiej strukturze zyskujemy (większą) pewność, że nasz dom pozostanie nienaruszony.

Dowiedz się więcej na ten temat z naszego bloga:

Nadwaga u psa – jak z nią walczyć

Ile dziennie powinien biegać pies?

Czy psy przywiązują się do przedmiotów?