Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Hamaki dla kota

Któż nie marzy o beztroskim wylegiwaniu się… Relaksowanie się w hamaku kusi jeszcze bardziej. Twój pupil ma podobne marzenia. A Ty możesz je spełnić.

19.9039.90
-19%
-19%
89.90
149.90
149.90
-9%

Po co Twojemu pupilowi hamak?

Twój kociak uwielbia się wylegiwać i szuka do tego nietypowych miejsc? Hamak dla kota będzie dla niego bardzo dobrym prezentem. Nie ma szans, żeby futrzak go nie pokochał! Czym jest koci hamak? Jest to wiszące legowisko wykonane z miękkiej tkaniny i komfortowo wyprofilowane, aby Twojemu zwierzakowi było w nim wygodnie. Zazwyczaj hamaki dla kotów nie bujają się, a Twój pupil chętnie spędza w nim czas wylegując się, z góry obserwując otoczenie.

Jaki hamak dla kociaka?

Wybierając odpowiedni produkt, kieruj się przede wszystkim bezpieczeństwem i komfortem Twojego zwierzaka. Najczęściej wybieranym legowiskiem tego typu są hamaki dla kota na kaloryfer. Takie kocie posłanie wyposażone jest w uchwyty, które pozwalają na zamocowanie go przy ciepłym grzejniku. W takim hamaku Twój kot z przyjemnością przetrwa zimę. Innym rodzajem cenionych przez futrzaki legowisk są hamaki dla kota na okno. Przymocowane za pomocą przyssawek do okiennej szyby pozwalają zwierzakowi leniwie przyglądać się temu, co dzieje się na zewnątrz - to ulubiona rozrywka wielu kotów. Dodatkową zaletą hamaków mocowanych przy oknach jest możliwość wygrzewania się pupila podczas słonecznych dni. Wybierając hamak dla kota, bez względu na rodzaj, zwróć szczególną uwagę na materiał, z którego jest wykonany - musi być solidny i trwały. Ważną kwestią podczas wyboru odpowiedniego produktu jest rozmiar legowiska - Twojemu pupilowi musi być w hamaku wygodnie.