Najczęściej zadawane pytania

W przypadku szelek, bluzy, kurtek ważny jest obwód szyi (mierzymy go w najszerszym miejscu, przy nasadzie szyi) oraz obwód klatki piersiowej (mierzymy za przednimi łapkami w najszerszym miejscu klatki piersiowej). Jeśli chodzi o kombinezony oprócz obwodu klatki piersiowej i szyi ważny jest pomiar długości pleców (mierzymy długość od obroży do pupeczki). Szczegółową instrukcję jak zmierzyć psa znajdziesz tutaj.

Po zmierzeniu należy porównać wyniki z wartościami podanymi w tabeli rozmiarów umieszczonej pod każdym produktem. Jeśli wymiary w tabeli będą na górnej granicy rozmiaru to wybierz rozmiar większy. Szelki czy ubranko nie mogą Pupila uciskać bo zrazi się do ich noszenia. Nie zawsze wymiary się zazębiają (czasem są luki na kilka centymetrów pomiędzy rozmiarami) – proszę zawsze to sprawdzać.

Posiadamy produkty różnych producentów, wobec tego artykuły mają różną rozmiarówkę w zależności od modelu. Produkty oferowane w naszym sklepie mierzymy własnoręcznie, miarą krawiecką, na płasko, bez rozciągania. Takie wartości znajdują się w tabelach rozmiarów pod produktem. Zastrzegamy sobie też margines błędu w wymiarach kolekcji do +/- 2cm.

Jeżeli Twój zwierzak jest “niewymiarowy” zawsze możesz skontaktować się z nami, a z chęcią pomożemy w doborze idealnie leżącego ubranka 🙂

Tak, nie ma problemu z wymianą na inny rozmiar, o ile produkt jest nadal dostępny w naszym magazynie.

Jeśli dany rozmiar na wymianę jest na stanie to można dokonać rezerwacji towaru dzwoniąc bądź pisząc maila. Czas rezerwacji wynosi 10 dni. Zdarza się, że cena rośnie wraz z rozmiarem. Należy sprawdzić to przed wymianą i dodać ewentualna dopłatę za większy rozmiar. Wymieniany towar nie może nosić śladów użytkowania (został jedynie przymierzony) i powinien zostać dokładnie wyczyszczony z sierści. Wypełnij formularz wymiany dostępny do pobrania tutaj.

Kupujący pokrywa koszt zwrotu, jak i ponownej wysyłki wymienionego towaru. Kwotę na ponowną wysyłkę należy przelać na nasze konto, bądź umieścić gotówkę w paczce zwrotnej. 

Zaznaczamy, że nie odbieramy przesyłek za pobraniem.

Więcej informacji na temat zwrotów oraz wymian znajdziesz pod tym linkiem.

Jeśli zamówiony produkt nie spełnia Twoich oczekiwań możesz dokonać zwrotu w terminie 14 dni od daty dostawy. Zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania (został jedynie przymierzony) i powinien zostać dokładnie wyczyszczony z sierści. Wypełnij formularz zwrotu dostępny do pobrania tutaj.

Informujemy również o możliwości dokonywania zwrotu poprzez ,,szybkie zwroty’’ paczkomatami firmy inPost – koszt takiej usługi to 11,99, aby skorzystać z tej opcji należy najpierw skontaktować się z nami telefonicznie bądź mailowo.

Zaznaczamy, że nie odbieramy przesyłek za pobraniem.

Więcej informacji na temat zwrotów oraz wymian znajdziesz pod tym linkiem.

Jeżeli na towar była wzięta faktura VAT, to nie jest możliwy zwrot towaru.

Nie posiadamy sklepu stacjonarnego, ponieważ prowadzimy głownie sprzedaż internetową. Jeżeli jednak ktoś z Naszych milusińskich chciałby Nas odwiedzić to ugościmy Was tak jak nigdzie indziej.

Nasza psiolubna siedziba znajduję się przy ul. Bocznej 6 w Konstantynowie Łódzkim, jest to tuż na granicy z łódzką Retkinią. Pracujemy w godz 8:00 – 16:00. Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod nr 733 88 99 88 w celu ustalenia godziny przyjazdu. 

Zwrot pieniędzy za odesłany (wraz z paragonem, formularzem zwrotu i nie noszący śladów używania) towar dokonywany jest nie później niż 14 dni od dnia otrzymania przesyłki.

W okresie jesienno-zimowym ten czas może wynosić te 14 dni, ponieważ wtedy priorytetem są dla nas zmarzluchy oczekujące na swoje ubranka 🙂 Najczęściej jednak staramy się zwrócić pieniądze jak najszybciej. 

Zamówienia składane w danym dniu po godzinie 12.00 wysyłamy następnego dnia roboczego. Wyjątkowo w okresie jesienno-zimowym, ze względu na ilość zamówień czasami nie jesteśmy w stanie wysłać zamówień złożonych tego samego dnia. Jeżeli bardzo zależy Ci na szybszym zrealizowaniu zamówienia można się z Nami skontaktować telefonicznie.

W weekendy nie realizujemy wysyłek. Tylko w dni robocze. Przesyłkę z piątku wieczór wyślemy więc w poniedziałek rano. Dostaniesz ją najwcześniej we wtorek, wszystko zależy od wyboru przewoźnika i formy zapłaty.

InPost Kurier oraz Paczkomat realizuje dostawy 1-2 dni robocze. Dotyczy to zamówień opłaconych przelewem natychmiastowym lub za pobraniem. Przelewy standardowe – trzeba doliczyć czas od zrobienia przez Kupującego przelewu do momentu wpływu pieniędzy na nasze konto. Zwykle 1 dzień, max 2 dni robocze.

Należy sprawdzić w swojej skrzynce mailowe folder ze spamem. E-mail potwierdzający zamówienie jest wysyłany automatycznie, dlatego czasami może trafiać właśnie do spamu. Jeżeli mimo wszystko nie widzisz nigdzie e-maila skontaktuj się z nami pod numerem +48 733 88 99 88, a sprawdzimy w czym jest problem.