Wyświetlanie 1–24 z 25 wyników

Smycze dla psów – automatyczna, ringówka, przepinana, behawioralna

Aby wybrać dobrą smycz dla psa,należy zwrócić uwagę na wiele istotnych kwestii, aby była ona dla niego bezpieczna i wygodna dla jego właściciela. Wybór zależy przede wszystkim od wagi i temperamentu zwierzęcia oraz od celu,w jakim będzie ona nam służyła. Niezależnie od tego czy będzie to spacer, bieganie czy wystawa w naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór gadżetów spacerowych idealnych dla swojego pupila.

-10%
-10%
199.00
-50%
-50%
20.0035.00
-33%
-33%
40.0060.00
29.99
29.99
45.00
45.00
55.0060.00
45.00
40.85
55.0060.00

Smycze do biegania inaczej automatyczne idealnie nadają się do biegania z właścicielem bądź dla tych ciekawskich czworonogów,które podbiegają na spacerze do każdego drzewka. Są rozwijane i zazwyczaj bardzo długie.

Ringówki-typowe smycze dla psiaków biorących udział w wystawach. Mimo że są wytrzymałe ,to równie estetycznie się prezentują. Są cienkie,delikatne i lekkie ,dzięki czemu nie przyćmiewają sylwetki psa.

Smycz przepinana będzie idealna dla pupili,które ciekawe są wszystkich zakątków podczas spaceru. Jest dłuższa niż miejska,ale jej długość oczywiście można regulować,by zachować kontrolę nad czworonogiem.

Smycz behawioralna inaczej treningowa jest świetną pomocą przy tresurze psów. Sprawdzi się nie tylko przy szkoleniu szczeniąt ale także psiaków w każdym wieku. Tego typu smycze są bardzo długie i zazwyczaj cienkie. Idealnie nadają się do nauki np.przywoływania i posłusznego chodzenia.

Jak nauczyć psa chodzenia na smyczy?

Chodzenie na smyczy to jedna z podstawowych rzeczy,jaką musimy nauczyć naszego szczeniaka,a im wcześniej,tym lepiej. Zanim jednak się za to zabierzemy, powinniśmy zadbać o odpowiedni wybór smyczy. Powinna ona być mocna ale przy tym także elastyczna. Jej zapięcie musi być również bezpieczne,aby nie odczepiła się od szelek dla psa bądź obroży, gdy pies będzie chciał uciec.

W pierwszej kolejności musimy oswoić naszego pupila z uprzężą lub obrożą. Początkowe próby ze smyczą potraktujmy jako zabawę, aby mogły się one spodobać naszemu psiakowi. Następnie przechodzimy do nauki przywoływania. Aby zmotywować naszego czworonoga do wykonywania zadań nie zapomnijcie o przysmakach! Będą idealną nagrodą za postępy w nauce!