Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Plecak transporter na psa

Specjalnie dla Państwa i czworonogów przygotowaliśmy designerskie plecaki do transportu psa. Zachwycają one nie tylko swoim nowoczesnym wyglądem. Są bardzo praktyczne w użyciu, a przede wszystkim zapewniają bezpieczeństwo zwierzakom.
Wbudowana wewnątrz smycz bezpieczeństwa uniemożliwia ucieczkę a dołączona przezroczysta półkula sprawia, że pies ma większe pole widzenia, dlatego też może czuć się swobodniej.

149.99
229.00
149.99
229.00
249.00
199.00
-20%
Brak w magazynie
-41%
Brak w magazynie
-41%
89.00
-41%
Brak w magazynie
-41%
89.00

Jak wybrać plecak do noszenia psa?

Zabawy na świeżym powietrzu i spacery to coś,co nasze psiaki uwielbiają. Zwykły codzienny spacer nie powinien być męczący dla naszego pupila,ale co z dłuższymi dystansami, np.wycieczką w góry? Długie trasy okazać się mogą dla naszego psa ponad jego siły,dlatego też stworzyliśmy właśnie z myślą o nich plecaki do noszenia psów. Będą one również świetnym rozwiązaniem w sytuacji, gdy mamy zajęte ręce np.bagażami a dodatkowo nie będą obciążać rąk przenoszeniem pupila.

Plecaki dla psów sprawdzają się nie tylko w przypadku dłuższych wycieczek,ale także gdy, np.musimy przedrzeć się przez miasto pieszo czy autobusem bądź tramwajem. Dzięki takim plecakom zapewnimy naszym pupilom zarówno bezpieczeństwo jak i komfort wędrówki. Dodatkowo można je śmiało wykorzystać podczas rowerowej wycieczki.

Zobacz wszystkie transportery dla psów w ofercie naszego sklepu internetowego

Myśląc o odpowiedniej wentylacji, zadbaliśmy o otwory wentylacyjne,które znajdują się po obu stronach plecaka. Plecak posiada również wygodne,miękkie i regulowane szelki,które z łatwością można dopasować do kształtu ciała i niepotrzebnie obciążać kręgosłupa.

Podróż z naszym ukochanym pupilem może być łatwa i przyjemna. Wystarczy jedynie dobrze się do niej przygotować i zaopatrzyć w dobre plecaki dla psów. Zapraszamy do naszego sklepu, w którym znajdą Państwo wszystko,czego potrzebują dla siebie i swojego czworonoga.