Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Legowiska, posłania, leżanki dla psów

Legowisko dla psa to przedmiot do codziennego użytku. Jest ono nie tylko miejscem do spania i odpoczynku ale stanowi też swego rodzaju azyl dla zwierzęcia. Zanim zdecydujemy się na konkretny model posłania dla psa,musimy zwrócić uwagę na sposób,w jaki śpi nasz pupil. Niektóre psy śpią zwinięte w kłębek,inne natomiast z wyciągniętymi łapami,dlatego też będą potrzebować więcej miejsca. Oczywiście głównym czynnikiem przy zakupie jest także wielkość psa.

W przypadku większych psów typu owczarek,labrador czy amstaff świetnie sprawdzą się legowiska dla dużego psa. Będą to różnego typu kanapy i materace,czyli posłania o prostokątnym kształcie.

-38%
-38%
149.99
99.99129.99

Duże i małe legowiska dla owczarka, amstraffa, buldoga, shih tzu

Przy wyborze posłania dla mniejszego psa rasy np.shih-tzu,yorka czy buldoga francuskiego musimy zwrócić uwagę ile tak naprawdę potrzebuje on miejsca do snu i odpoczynku. Oczywiście będą to legowiska dużo mniejsze w porównaniu do tych dla dużych psów. Nie mniej jednak powinny być na tyle duże,by nasza pociecha miała w nim wystarczająco dużo miejsca do swobodnego poruszania się i zmiany pozycji. Jeżeli nasz pupil lubi spać zwinięty w kłębek idealne będą te o owalnym kształcie.

Zapraszamy do naszego sklepu,gdzie znajdą Państwo wygodne legowisko dla psa. Dbamy o wygodę i zdrowie czworonogów,dlatego wszystkie nasze produkty wykonane zostały z przyjemnych w dotyku i wysokogatunkowych tkanin.