-25%
-25%
Original price was: 39.90zł.Current price is: 29.90zł.

Przysmaki dla psa

Przysmaki dla psa są doskonałym urozmaiceniem codziennej diety każdego czworonoga. Stanowią zdrowe uzupełnienie jadłospisu i zdrową przekąskę między posiłkami. Wspierają zachowanie prawidłowej higieny jamy ustnej zwierzęcia. Przysmaki dla psa są również nagrodą za efektywny trening i rozwój umiejętności. Smakołyki schowane w zabawkach na przysmaki dla psa  będą zachęcać Twojego pupila do aktywnego spędzania czasu.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz przysmaki dla psa takie jak:

  • Przysmaki dentystyczne dla psa,
  • Przysmaki treningowe,
  • Miękkie przysmaki dla psa starszego, niepełnosprawnego i szczeniaków,
  • Suszone przysmaki dla psa

Czy przysmaki dentystyczne dla psa są skuteczne?

Przysmaki dla psa mają korzystny wpływ na zdrowie Twojego pupila. Specjaliści w dziedzinie psiej dentystyki uważają, że smakołyki pozwalają utrzymać prawidłową higienę zębów i dziąseł. Pies gryząc przysmaki dentystyczne mechanicznie usuwa osad i kamień nazębny. Brak odpowiedniej troski o higienę dziąseł i zębów psiaka może prowadzić do powstawania bolesnych ubytków, paradontozy czy ropnych zapaleń dziąseł. W dbałości o witalność swojego pupila zadbaj o zdrowe przysmaki dla psa takie jak uszy wieprzowe, gęsie i kacze łapki czy suszone żwacze dla psa .

Przysmaki treningowe dla psa nagrodą za efektywny trening?

W szkoleniu swojego pupila pomogą Ci przysmaki treningowe dla psa. Dzięki nim skutecznie zmotywujesz psiaka do działania. Na początku realizacji planów szkoleniowych przygotuj duże ilości psichprzysmaków treningowych. Staraj się nagradzać zwierzaka za dobre zachowanie i osiągnięcie wyznaczonych celów. Jeżeli Twój pupil dokona nawet niewielkich postępów, zachęć go do dalszej pracy podaniem naturalnych przysmaków dla psa.

Zdrowe przysmaki dla psa- chwyt marketingowy?

Producenci zapewniają, że zdrowe przysmaki dla psa wpływają na stan skóry, sierści i zębów czworonogów. Czy to prawda? Wystarczy spojrzeć na etykietę produktu, żeby przekonać się, czy zawiera on biotynę, cynk i białko. Dzięki nim zdrowe przysmak i dla psa wspierają proces odbudowy i regeneracji komórek. Smakołyki takie jak miękkie przysmaki wołowe dla psa z wysoką zawartością kolagenu wzmacniają z kolei stawy i kości zwierzęcia.

Dla kogo miękkie przysmaki dla psa?

Właściciele wrażliwych psiaków, seniorów i szczeniaków powinni zaopatrzyć się w miękkie przysmaki dla psa. Ważne, by miały one niewielki rozmiar, a ich przełykanie nie było trudne. Miękkie przysmaki dla psa często nie zawierają zbóż. Smakołyki są zazwyczaj wykonane z mięsa drobiowego lub rybnego nptreningowe przysmaki dla psa z kaczki.

Jakie suszone przysmaki dla psa są najlepsze?

Suszone przysmaki dla psa zawierają naturalne mięso. Powinny być pozbawione konserwantów, barwników, cukrów i soli. Aby zachować jak najdłużej wartości odżywcze suszonych przysmaków dla psa, można przechowywać je w specjalnych saszetkach na przysmaki.

Dowiedz się więcej na ten temat z naszych wpisów blogowych:

Maty węchowe – zabawa i stymulacja

Nadwaga u psa – jak z nią walczyć

Co robić gdy pies nie chce smakołyków

Suplementacja witaminowa naszych pupili

Specyfika karmienia zwierząt domowych

Karma dla psa sterylizowanego