Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Zabawki rybki dla kota

Wielu wydawać się może, że koty głównie śpią i z wyższością patrzą na otaczający ich świat. To prawda, są indywidualistami, ale to wspaniałe wrażliwe zwierzaki, które kochają zabawę ze swoimi opiekunami.

-20%
-20%
79.90
-25%
-25%
89.90
79.90
-30%
-33%

Po co kotom zabawki?

Koty należą do drapieżników. Uwielbiają skradać się i polować. Kocie zabawki pozwalają im choć na chwilę pobyć łowczym. Dzięki nim Twój pupil pozbędzie się nadmiaru energii i zaspokoi swój naturalny instynkt. Zabawki dla kota mają za zadanie pobudzić je do aktywności i wyostrzyć ich zmysły. Dobrze dobrana kocia zabawka może zająć Twojego pupila na dłuższy czas. Futrzak z pewnością to doceni i będzie czuł się radosny przed kolejną spokojną drzemką,

Zabawka rybka dla Twojego kota

Jedną z najchętniej wybieranych zabawek dla kota jest zabawka rybka. Kot to z natury doskonały myśliwy. Wybierając mu prezent pozwól mu dać upust jego impulsom. Zabawka dla kota rybka z powodzeniem spełni kocie oczekiwania. Kiedy Twój futrzak dotknie elektryczną rybkę - ta sama zacznie się przesuwać, kołysać, może nawet wydawać dźwięki, aby zainteresować Twojego pupila. Zabawka rybka do kota to idealny produkt do zabawy dla Twojego zwierzaka. Wykonana z miękkiego materiału, który Twój kot może bezpiecznie żuć i gryźć podczas zabawy w myśliwego. Z zabawką rybką Twój futrzak będzie świetnie bawił, jednocześnie uwalniając nadmiar energii. Jeśli chcesz wyjść i obawiasz się, że kotek będzie w tym czasie czuł się samotnie - kup mu rybkę dla kota - zajmie się przez dłuższy czas a Ty będziesz spokojniejszy.