Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Domki dla kotów

Jak wiadomo każdy ma kot ma swoją indywidualną osobowość – chodzi własnymi ścieżkami. Ale jedno jest pewne, ma swoje ulubione miejsca, w których kocha się wylegiwać.

-14%
-14%
85.00

Czy domek dla kota to dobry pomysł?

Zdecydowanie tak. To, co koty cenią sobie najbardziej, to święty spokój. Zawsze szukają miejsc, gdzie nikt nie będzie im przeszkadzał. Domek dla kota, który wybierzesz, jest doskonałą alternatywą dla tych czworonożnych indywidualistów. Choć będzie musiała minąć chwila, zanim Twój futrzak przekona się do nowego legowiska - to jednak po pewnym czasie doceni swoje nowe miejsce i będzie Cię uwielbiał za tę oazę spokoju, którą mu zapewnisz. Od teraz będzie to cichy, spokojny kącik przeznaczony do wyłącznie kociego odpoczynku.

Jaki domek dla kota wybrać?

Każdy kot jest inny i ma inne potrzeby. Ty najlepiej go znasz i wiesz, w jakich warunkach będzie czuł się komfortowo. Kocie domki i zabudowane budki wykonane są z miękkich, wygodnych materiałów, żeby Twój pupil czuł się wygodnie podczas wypoczynku. Odpowiednio wybrany domek dla kota pozwala futrzakowi na odpoczynek oraz na beztroską zabawę. Większość z nich jest przestronna, co sprzyja kocim, wesołym figlom. Coraz częściej można spotkać domki dla kota z dodatkowym drapakiem, dzięki czemu chronione będą Twoje meble, a kot będzie mógł sobie ostrzyć pazury w swoich własnych czterech kątach. Niektóre, mają doczepione zabawki, żeby stymulować futrzaka do aktywności fizycznej. To zaś pozytywnie wpłynie na jego zdrowie i kocie szczęście.