Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Zabawki interaktywne dla psów

Zabawki interaktywne dla psów zostały stworzone po to, aby Twój czworonożny przyjaciel rozwijał się na każdym polu. Jeśli znudziło mu się zwykłe aportowanie i szukasz nowych wrażeń dla swojego pupila – zabawki interaktywne dla psa są dla Was idealnym rozwiązaniem.

-11%
-11%
79.9089.90
-7%
-7%
69.90

Dlaczego zabawki interaktywne dla psa?

Każdy pies najbardziej ucieszy się z takiej zabawki, która oprócz radości, da mu pewne wyzwania. Zabawki interaktywne doskonale wpływają na prawidłowy rozwój zwierzaka. Zmuszają one Twojego ulubieńca do intensywniejszego myślenia podczas beztroskiej zabawy. Wszystkie one zapobiegają nudzie i sprawiają, że Twój mały przyjaciel jest szczęśliwy, a dodatkowo wspierają rozwój jego inteligencji.

Jakie zabawki interaktywne dla Twojego psa?

Obecnie mamy szeroki wachlarz zabawek, które rozwijają inteligencję, intuicję, a także instynkt psa. Proponowane akcesoria opierają się na chowaniu smakołyków w różnych zakamarkach, aby nasz pupil zadał sobie trochę trudu na ich odnalezienie. Taka zabawka doskonali komendy, które wydajesz swojemu czworonogowi. Inną propozycją są interaktywne piłki dla psa, które dynamicznie podskakują i uciekają, często dodatkowo świecą, czy wygrywają różne melodyjki pobudzając Twojego przyjaciela do aktywności fizycznej.Wybierając zabawkę interaktywną dla swojego psa zwróć uwagę na jej stopień trudności, rozmiar i wytrzymałość. Ty najlepiej znasz swojego czworonoga i wiesz, jaka zabawka interaktywna sprawi mu największą radość.