Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

 

Ubranka pooperacyjne dla psa – najlepszy sposób na szybki powrót do zdrowia

 

Psiaki, które są schorowane potrzebują dodatkowej ochrony w postaci ubranka dla psów. Szczególnie potrzebują go zwierzaki, które przeszły zabiegi operacyjne. Specjalne ubranka pooperacyjne dla psów pomagają w szybszym gojeniu się ran.

-12%
-12%
49.90
49.9059.90

Skuteczna ochrona po zabiegu operacyjnym

Czasami zdarza się, że nasz pupil zachoruje i konieczna jest operacja. Rolą właściciela jest opieka nad czworonogiem zarówno w trakcie leczenia, jak i po zabiegach. To on musi zadbać o to, by pies nie ruszał rany i żeby nie wdała się żadna infekcja. Fartuszek pooperacyjny dla psa zabezpiecza w okresie rekonwalescencji. Izoluje i chroni Twojego pupila przed wylizywaniem ran, drapaniem, czy zabrudzeniem. Ubranko pooperacyjne dla psa sprawia, że proces leczenia przebiega szybciej, a rany goją się „jak na psie”.

Pies po operacji – jakie ubranko wybrać?

Wybierając odpowiedni fartuszek dla swojego zwierzaka zwróć uwagę na jego rozmiar. Odpowiednie dopasowanie ubranka pooperacyjnego wspomaga proces leczenia. Ubranko pooperacyjne dla psa nie może być zbyt duże, żeby podczas ruchu czworonoga nie zsuwało się, ani zbyt ciasne, żeby przypadkiem nie urażało bolących ran. Może to bowiem hamować proces gojenia, a także nowo powstałe tkanki. Dlatego tak ważne jest dobranie właściwego rozmiaru. Szukając pooperacyjnego fartuszka dla psiaka zwróć uwagę na materiał, z którego jest uszyte. Tkanina musi być miękka i przewiewna, najlepiej sprawdza się oddychająca bawełna.