-13%
-13%
Original price was: 80.00zł.Current price is: 70.00zł.
49.9069.90
49.9069.90
44.9999.99
49.9069.90

Ubranka pooperacyjne dla psa – najlepszy sposób na szybki powrót do zdrowia

Psiaki, które są schorowane potrzebują dodatkowej ochrony w postaci ubranka dla psów. Szczególnie potrzebują go zwierzaki, które przeszły zabiegi operacyjne. Specjalne ubranka pooperacyjne dla psów pomagają w szybszym gojeniu się ran. Czworonogi, które są schorowane, potrzebują ubranek pooperacyjnych dla psa. Taka ochrona jest szczególnie ważna dla zwierzaków, które przeszły zabiegi operacyjne. To właśnie one pomagają w szybszym gojeniu się ran.

Skuteczna ochrona po zabiegu operacyjnym

Czasami zdarza się, że nasz pupil zachoruje i konieczna jest operacja. Rolą właściciela jest opieka nad czworonogiem zarówno w trakcie leczenia, jak i po zabiegach. To on musi zadbać o to, by pies nie ruszał rany i żeby nie wdała się żadna infekcja. Fartuszek pooperacyjny dla psa zabezpiecza w okresie rekonwalescencji. Izoluje i chroni Twojego pupila przed wylizywaniem ran, drapaniem, czy zabrudzeniem. Ubranko pooperacyjne dla psa sprawia, że proces leczenia przebiega szybciej, a rany goją się „jak na psie”.

Pies po operacji – jakie ubranko wybrać?

Wybierając odpowiedni fartuszek dla swojego zwierzaka zwróć uwagę na jego rozmiar. Odpowiednie dopasowanie ubranka pooperacyjnego wspomaga proces leczenia. Ubranko pooperacyjne dla psa nie może być zbyt duże, żeby podczas ruchu czworonoga nie zsuwało się, ani zbyt ciasne, żeby przypadkiem nie urażało bolących ran. Może to bowiem hamować proces gojenia, a także nowo powstałe tkanki. Dlatego tak ważne jest dobranie właściwego rozmiaru.
Szukając pooperacyjnego fartuszka dla psiaka zwróć uwagę na materiał, z którego jest uszyte. Tkanina musi być miękka i przewiewna, najlepiej sprawdza się oddychająca bawełna.

Ubranka pooperacyjne dla psa — co to jest i do czego służy

Czasami zdarza się, że Twój pupil zachoruje i konieczna jest operacja. Rolą właściciela jest opieka nad czworonogiem zarówno w trakcie leczenia, jak i po zabiegach. To on musi zadbać o to, by pies nie ruszał rany i żeby nie wdała się żadna infekcja. Ubranko pooperacyjne dla psa zabezpiecza go w okresie rekonwalescencji. Izoluje i chroni Twojego pupila przed wylizywaniem ran, drapaniem, czy zabrudzeniem. Ubranka pooperacyjne sprawiają, że proces leczenia przebiega szybciej, a rany goją się błyskawicznie.

Rodzaje ubranek pooperacyjnych dla psa:

  • fartuszek pooperacyjny dla psa,
  • kołnierz pooperacyjny dla psa,
  • body pooperacyjne dla psa,
  • koszulka pooperacyjna dla psa,
  • kubraczek pooperacyjny dla psa,
  • kaftanik pooperacyjny dla psa
  • majtki pooperacyjne dla psa
  • kombinezon pooperacyjny dla psa.

Ubranko pooperacyjne dla psa — jak dobrze wybrać?

Wielu właścicieli czworonogów zastanawia się, jak zrobić ubranko pooperacyjne dla psa. A wystarczy zamówić gotowy produkt ze sklepu Petinio. Bawełniane ubranka pooperacyjne dla psa są wygodne i bezpieczne.

Wybierając odpowiednie ubranko pooperacyjne dla psa dla swojego zwierzaka, zwróć uwagę na jego rozmiar. Odpowiednie dopasowanie takiej odzieży wspomaga proces leczenia. Pamiętaj, że nie może ono być zbyt duże, ani też przykuse. Optymalne dopasowanie sprawia, że fartuszek nie będzie się zsuwał, ani też ocierał gojących się ran. Skutkiem złego dobrania odzieży pooperacyjnej może być wydłużony proces gojenia. Dlatego dobranie odpowiedniego rozmiaru jest niezwykle ważne. Szukając fartuszka pooperacyjnego dla psa,zwróć także uwagę na materiał, z którego jest on uszyty. Tkanina musi być miękka i przewiewna, najlepiej sprawdza się oddychająca bawełna.

Kołnierz pooperacyjny dla psa — do czego to służy?

Kołnierz pooperacyjny dla psa to nakładka na szyję zwierzęcia, która skutecznie ogranicza ruchy głowy. W ten sposób można uniknąć rozdrapywania ran po operacji. Korzystając z takiego kołnierza, można zrezygnować z ubranka pooperacyjnego dla sama. Body pooperacyjne dla psa również będą zbędne. Jednak w czasie spaceru, nawet wtedy, gdy psiak ma założony kołnierz, warto osłonić świeże rany przed zabrudzeniem.

Body pooperacyjne dla psa — dla kogo będą najlepsze?

Taka forma zabezpieczenia będzie dobra dla każdego psa, pod warunkiem, że odzież jest dopasowana do wielkości psa i umożliwia swobodne załatwianie potrzeb fizjologicznych. A więc dobre body mają taką samą funkcję co koszulka pooperacyjna dla psa i inne fasony ubranek pooperacyjnych dla psa.

Ubranko pooperacyjne dla psa samca, czyli jakie?

Każde ubranko stworzone z myślą o psach powinno być wygodne i umożliwiać załatwianie swoich potrzeb fizjologicznych. Samce będą się w nich czuły wygodnie i komfortowo. W tym przypadku sprawdzi się zarówno fartuch pooperacyjny dla psa, jak i pooperacyjne ubranko dla psa w postaci body. Ubranko pooperacyjne dla psa samca powinno być uszyte z przyjemnej w dotyku bawełny, która dobrze przepuszcza powietrze.

Koszulki pooperacyjne dla psa od Petinio — dlaczego warto zamówić je w naszym sklepie?

Każde ubranko pooperacyjne dla psa zamówione w naszym sklepie jest bezpieczne dla Twojego czworonoga. Ogromny wybór produktów sprawia, że każdy znajdzie coś dla swojego pupila. Możesz zamówić kołnierz pooperacyjny dla psa lub body pooperacyjne dla psa, a my zajmiemy się błyskawiczną realizacją Twojego zamówienia.

Zamów ubranka pooperacyjne dla psa, koszulki pooperacyjne dla psa, ubranko pooperacyjne dla psa samca lub body i zapewnij swojemu pupilowi odpowiednie warunki w czasie rekonwalescencji. Sprawdź naszą ofertę!

Jeśli zainteresowały Cię ubranka pooperacyjne dla psów, koniecznie sprawdź także szelki bezuciskowe dla psa, szelki guard, oraz modne i designerskie kolorowe szelki dla psa.

Porady blogowe dotyczące polarów dla psa:

Ubranko dla kota po sterylizacji

Karmy dla psa po sterylizacji

Operacja psa – przygotowanie

Rana po kastracji psa

Ubrania dla psa – dlaczego warto je stosować?