Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Buty ochronne, zimowe dla psa

Buty dla psa zaraz obok ubranek to jeden z podstawowych elementów psiej garderoby. Pełnią one przede wszystkim funkcje ochronne przed czynnikami zewnętrznymi,np. przed mało sprzyjającą pogodą. Narażone na nie będą głównie szczenięta i psy mniejszych ras,typu maltańczyk,york czy buldog francuski. Odczuwaj one bardziej chłód i mogą najzwyczajniej w świecie marznąć w łapki. Obuwie będzie również chronić naszego pupila przed wilgocią,solą drogową albo ostrymi kamieniami a dodatkowo może stanowić zabezpieczenie opatrunku w przypadku chorej lub zranionej łapki.Dlatego też stworzyliśmy dla Państwa ofertę butów ochronnych dla psa.

39.99
-20%
-20%
79.99
119.90149.90
39.99
70.00

Znajdziecie Państwo u nas obuwie dla swojego pupila wykonane z wysokogatunkowych i nieprzemakalnych materiałów idealnych na każdą porę roku. W okresie zimowym polecamy zakup ocieplanych butów dla psa,które również są dostępne w naszym sklepie. Jeśli buciki mają być noszone w domu,świetnie sprawdzą się te z cieńszych materiałów i miękką antypoślizgową podeszwą,która zapobiega rozjeżdżaniu się łap na śliskich powierzchniach.

Jak nauczyć psa chodzić w butach?

Zanim przystąpimy do nauki chodzenia naszego pupila w obuwiu,powinniśmy przede wszystkim wybrać dla niego odpowiednie buciki dla psa. Rozmiar musi być dobrze dopasowany. Buty nie mogą być ani za duże ani za małe a materiał, z jakiego są wykonane musi być miękki i giętki. Szkolenie możemy zacząć od zabawy. Na początku oswajamy naszego psiaka z obuwiem a potem staramy się aby wykonał parę kroków. Postępy w nauce możemy nagrodzić smakołykiem.

Początki mogą być trudne a sama nauka w zależności od temperamentu i uporu zwierzęcia może trwać dłużej. Najważniejsze,aby uzbroić się w cierpliwość i łatwo się nie poddawać.