-43%
-43%
Original price was: 299.90zł.Current price is: 169.90zł.
-48%
-48%
Original price was: 250.00zł.Current price is: 129.90zł.
-48%
-48%
Original price was: 250.00zł.Current price is: 129.90zł.
NEW
-48%
-48%
Original price was: 250.00zł.Current price is: 129.90zł.
-44%
NEW
-10%
-10%
Original price was: 499.90zł.Current price is: 449.90zł.
-10%
-10%
Original price was: 499.90zł.Current price is: 449.90zł.
-29%
-29%
Original price was: 349.00zł.Current price is: 249.00zł.
-30%
-35%
Original price was: 229.00zł.Current price is: 160.00zł.
249.00

Transportery dla kota

Chciałbyś zabrać ze sobą swojego futrzaka na wakacje? A może zastanawiasz się, jak przewieźć go bezpiecznie do weterynarza? Transporter dla kota do niezbędne element kociego wyposażenia. Wybierając odpowiedni transporter przede wszystkim zwróć uwagę na odpowiedni rozmiar. Twój pupil powinien móc swobodnie się w nim obrócić, wygodnie siedzieć, czy leżeć. Nie może jednak być zbyt obszerny, gdyż podczas transportu może się ślizgać, co będzie dla niego stresującą sytuacją. Drugą ważną kwestią jest zamykanie. Przy wyborze transportera dla kota upewnij się, że Twój pupil sam sobie go nie otworzy. Materiał, z którego jest wykonany, musi być trwały – odporny na gryzienie i drapanie. Uchwyt, za który podnosisz transporter powinien być mocny i stabilny.
Z dobrze dobranym transportem możesz przemierzać świat w towarzystwie swojego kociaka.

Kiedy potrzebujesz transportera dla kota?

Każdy opiekun wie, że to jeden z najpilniejszych sprzętów, którego potrzebuje dla swojego futrzanego przyjaciela. To najlepsze rozwiązanie na bezpieczny transport Twojego kota. Właściwie dobrany transporter dla kota zapewni, że szczęśliwie dostaniesz się ze swoim pupilem, gdziekolwiek sobie wymarzysz. Weterynarz, działka za miastem, wczasy w górach? Wszędzie zabierzesz swojego zwierzaka zapewniając mu komfort i bezpieczeństwo podczas transportu. Dobry transporter zapobiegnie ucieczce spłoszonego kota, a podróż stanie się mniej stresująca. Ten niezbędny ekwipunek jest również odpowiednią ochroną dla tych, którzy przewożą swojego pupila samochodem. Twój futrzany przyjaciel, bezpiecznie zamknięty w transporterze dla kota, nie wskoczy nagle kierowcy na kolana powodując zagrożenie komunikacyjne.

Transporter dla kota – bezpieczna i komfortowa podróż

Czy czeka Cię dalsza podróż? A może musisz przewieźć swojego pupila do gabinetu weterynaryjnego? Jeżeli tak to na pewno przyda Ci się transporter dla kota. Twój pupil prawdopodobnie nie przepada za podróżami i nie lubi mieć ograniczonej przestrzeni, dlatego warto wybrać koci przenośnik, który będzie komfortowy i dostosowany do potrzeb zwierzaka.

Jakie są rodzaje transporterów?:

  • Plecak transporter dla kota,
  • Transporter dla kota do samochodu,
  • Transporter dla kota na rower,
  • Transporter dla kota do samolotu,
  • Podwójny transporter dla kotów,
  • Transportery dla kota otwierane od góry i od boku,
  • Transportery dla kota XXL, XL, L, M i S.

Prawidłowo dopasowany transporter dla kota to gwarancja bezpiecznej i komfortowej podróży dla zwierzaka i jego właściciela. Przy wyborze akcesorium zwróć uwagę, jakim środkiem transportu będzie przewożony Twój pupil. Transportery z przeznaczeniem do samochodu będą miały inną budowę i zabezpieczenia niż te, w których możesz przetransportować kota podczas spaceru. Wybierając transporter dla kota należy zwrócić uwagę, czy jest on dostosowany do środka transportu, jakim będziemy podróżować. W trakcie jazdy transporter dla kota do samochodu powinien zostać zabezpieczony pasami. Podczas gwałtownego hamowania, przenośnik zostanie na siedzeniu, a zwierzakowi nie stanie się krzywda. Wybierając podróż autobusem lub pociągiem, możesz przewieźć swojego pupila umieszczając transporter na kolanach lub pod siedzeniem. Podróżując samolotem upewnij się, czy plecak transporter dla kota, klatka lub torba spełniają wymogi linii lotniczych i czy bez problemu zostaną zaakceptowane podczas odprawy lotniskowej.

Transporter dla kota – plecak, torba czy klatka?

Plecak dla kota, klatka czy torba- jaki będzie najbezpieczniejszy i najwygodniejszy transporter dla Twojego pupila? Plecaki służące do transportu kotów są przede wszystkim wygodne dla ich właściciela. Ważne, by były wykonane z wodoodpornego, trwałego i łatwego w czyszczeniu materiału. Plecak transporter dla kota powinien mieć dobrą wentylację, co jest niezwykle ważne podczas upalnych dni. Zrezygnuj z elementów plastikowych w konstrukcji, które szybko się nagrzewają. Ważne, żeby kot miał miejsce, żeby swobodnie się obrócić i położyć. Jeśli jesteś właścicielem dużego zwierzaka, wybierz transporter dla kota XXL. W Petinio znajdziesz kosmiczny plecak transporter dla kotaplecak z kapsułą czy też wygodny transporter astronauta z saszetką. Swojego pupila możesz przetransportować także w koszach z wikliny, w klatkach czy w specjalnych torbach.

Rozmiar ma znaczenie – transporter dla kota XXL, L a może S?

Wybierając transporterdla swojego pupila zwróć uwagę na jego rozmiar. Transporter dla kota XXL jest przeznaczony dla dużych ras takich jak koty brytyjskie, savannah czy maine coon. Dla mniejszych kociaków dedykowane są boksy w rozmiarze standardowym, XS czy S. Pamiętaj, że transporter musi być na tyle długi, aby Twój pupil mógł w nim się wygodnie położyć. Istotna jest także szerokość produktu. Kot powinien mieć możliwość swobodnego obracania się wewnątrz transportera. Nie warto jednak kupować boksu o dużo większym rozmiarze. W ten sposób zmniejszysz ryzyko ślizgania się i podrzucania kota podczas zmiany prędkości pojazdu czy też gwałtownego hamowania.

Jaki jest najlepszy transporter dla kota do samochodu?

Transporter dla kota do samochodu to niezbędnik zarówno podczas dłuższej podróży, jak i w trakcie krótszej przejażdżki, na przykład do gabinetu weterynaryjnego. Sama jazda autem może być dla Twojego pupila wystarczająco stresująca, dlatego warto wybrać produkt, który będzie dla niego bezpieczny i komfortowy. Dobierz rozmiar transportera do wielkości swojego pupila. Kot, który będzie miał ograniczoną możliwość swobodnego obracania się w boksie, szybko zestresuje się, a podróż stanie się niemiłym przeżyciem. Transport zwierzęcia zapiętego w smycz i w szelki nie jest dobrym pomysłem. Kot może wpaść w panikę i zacząć przemieszczać się po samochodzie, co jest niebezpieczne dla kierowcy, który powinien skupić się na prowadzeniu samochodu. Ważne, by transporter dla kota do samochodu nie był zbyt ciężki, ponieważ przeniesienie go wraz z kotem z auta do miejsca docelowego może stanowić niemały wysiłek. Pamiętaj o tym, żeby koci transporter zapinać w pasy. Dzięki temu możesz być pewien, że podczas gwałtownego hamowania Twojemu pupilowi nie stanie się żadna krzywda. Niektóre transportery można wpinać w tylne siedzenia auta z wykorzystaniem technologii ISOFIX, która stosowana jest także w mocowaniu fotelików dziecięcych. Warto upewnić się, czy dany model transportera pozytywnie przeszedł testy zderzeniowe. Twój kot jest najbezpieczniejszy, kiedy przewozisz go w transporterze umieszczonym między przednim, a tylnym siedzeniem. Zanim rozpoczniesz podróż, oswój swojego pupila z transporterem dla kota. Niech stanie się on bezpiecznym i przytulnym schronieniem! Umieść w nim ulubione przysmaki i miękki kocyk. Dzięki temu podróż przebiegnie Twojemu pupilowi w sposób przyjemny i bezstresowy.