Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Transportery dla kota

Chciałbyś zabrać ze sobą swojego futrzaka na wakacje? A może zastanawiasz się, jak przewieźć go bezpiecznie do weterynarza? Transporter dla kota do niezbędne element kociego wyposażenia.

229.00
149.99
229.00
249.00
199.00

Kiedy potrzebujesz transportera dla kota?

Każdy opiekun wie, że to jeden z najpilniejszych sprzętów, którego potrzebuje dla swojego futrzanego przyjaciela. To najlepsze rozwiązanie na bezpieczny transport Twojego kota. Właściwie dobrany transporter dla kota zapewni, że szczęśliwie dostaniesz się ze swoim pupilem, gdziekolwiek sobie wymarzysz. Weterynarz, działka za miastem, wczasy w górach? Wszędzie zabierzesz swojego zwierzaka zapewniając mu komfort i bezpieczeństwo podczas transportu. Dobry transporter zapobiegnie ucieczce spłoszonego kota, a podróż stanie się mniej stresująca. Ten niezbędny ekwipunek jest również odpowiednią ochroną dla tych, którzy przewożą swojego pupila samochodem. Twój futrzany przyjaciel, bezpiecznie zamknięty w transporterze dla kota, nie wskoczy nagle kierowcy na kolana powodując zagrożenie komunikacyjne.

Jaki transporter dla kota?

Wybierając odpowiedni transporter przede wszystkim zwróć uwagę na odpowiedni rozmiar. Twój pupil powinien móc swobodnie się w nim obrócić, wygodnie siedzieć, czy leżeć. Nie może jednak być zbyt obszerny, gdyż podczas transportu może się ślizgać, co będzie dla niego stresującą sytuacją. Drugą ważną kwestią jest zamykanie. Przy wyborze transportera dla kota upewnij się, że Twój pupil sam sobie go nie otworzy. Materiał, z którego jest wykonany, musi być trwały – odporny na gryzienie i drapanie. Uchwyt, za który podnosisz transporter powinien być mocny i stabilny. Z dobrze dobranym transportem możesz przemierzać świat w towarzystwie swojego kociaka.