Wyświetlanie wszystkich wyników: 23

Zabawki dla kota

Koty nie są mistrzami okazywania uczuć, jednak wewnętrznie cieszą się bardzo z każdej nowej zabawki! Nic tak nie sprawia radości jak świadomość ofiarowania udanego prezentu swojemu pupilowi. W naszej ofercie znajdziesz sprawdzone zabawki dla kotów, które przyniosą twojemu czworonogowi godziny znakomitej zabawy.

-20%
-20%
79.90
-25%
-25%
89.90
16.99
79.90
-30%
-33%
75.00
-7%
-7%
69.90
-6%
-6%
74.90
79.90

Jak wybrać zabawkę dla kota?

Koty są urodzonymi myśliwymi, dlatego uwielbiają zabawki, które w jakiś sposób nawiązują do ich naturalnego instynktu. Koty mają różne charaktery, jednak wszystkie bardzo lubią ruszające się przedmioty. Skupiają ich wzrok i koncentrują uwagę. Twardość zabawki jest uzależniona od indywidualnych preferencji kota. Dla kotów kanapowych lepsze będą zabawki pluszowe, natomiast dla ucieleśnień energii warto kupić twardsze i bardziej wytrzymałe zabawki.

Zabawki interaktywne dla kotów

W naszej ofercie znajdą Państwo zabawki interaktywne dla kotów w postaci myszek i rybek. Zabawki zaprojektowane są w taki sposób, by maksymalnie absorbowały zwierzaka. Rybka aktywowana na czujnik ruchu będzie włączać się za każdym razem gdy kot się do niej zbliży. Dzięki temu kot będzie zainteresowany zabawką przez dłuższy czas, próbując rozpracować schemat jej działania.