-29%
-29%
Original price was: 49.00zł.Current price is: 34.90zł.
-29%
-29%
Original price was: 49.00zł.Current price is: 34.90zł.
-14%
-14%
Original price was: 29.00zł.Current price is: 24.90zł.
-29%
-29%
Original price was: 49.00zł.Current price is: 34.90zł.
-20%
-20%
Original price was: 49.00zł.Current price is: 39.00zł.
19.90
-29%
-29%
Original price was: 34.90zł.Current price is: 24.90zł.
-43%
-43%
Original price was: 299.90zł.Current price is: 169.90zł.
-48%
-48%
Original price was: 250.00zł.Current price is: 129.90zł.
-33%
-33%
Original price was: 74.90zł.Current price is: 49.90zł.
-25%
NEW!
-25%
Original price was: 59.90zł.Current price is: 44.90zł.
-48%
-48%
Original price was: 250.00zł.Current price is: 129.90zł.
NEW
-48%
-48%
Original price was: 250.00zł.Current price is: 129.90zł.
-44%
NEW
-10%
-10%
Original price was: 499.90zł.Current price is: 449.90zł.
-10%
-10%
Original price was: 499.90zł.Current price is: 449.90zł.
49.9069.90
19.90
19.90
-29%
-29%
Original price was: 349.00zł.Current price is: 249.00zł.

Akcesoria dla kotów

Kot to wymagające stworzenie nie tylko pod względem uwagi, ale również pod względem asortymentu jaki trzeba posiadać, by kot był w pełni zadowolony. W naszym sklepie znajdziesz wysokiej jakości akcesoria dla kota, z których Twój pupil z pewnością będzie zadowolony.

Niezbędne akcesoria dla kota

Koty mają swoje potrzeby, między innymi potrzebę ruchu i drapania. W naszym sklepie znajdziesz specjalne drapaki dla kota, które przy odrobinie szczęścia ochronią Twoje meble przez śladami kocich pazurów. Coraz częstszym procederem jest spacer z kotem do tego jednak niezbędne są akcesoria, w postaci smyczy oraz obroży lub szelek. W naszym sklepie znajdziesz wszystkie niezbędne przedmioty potrzebne do wyprowadzenia kota na spacer!

Akcesoria transportowe dla kotów

Transport kota to nie lada wyzwanie. Nie tylko musimy zapewnić mu komfort psychiczny, ale również komfort fizyczny. W ofercie naszego sklepu z akcesoriami dla kotów znajdziesz transportery oraz maty chłodzące dla kotów, które znacznie ułatwią podróżowanie z Twoim puszystym przyjacielem!

Umilanie czasu kotu podczas przebywania w domu

Dobry asortyment kocich gadżetów to podstawa zadowolenia kotów z danego mieszkania. Wypróbuj nasze hamaki, miski i domki dla kotów, a z pewnością zbudujesz sympatię kota do Ciebie i Twojego domu.

Akcesoria dla kotów do wypoczynku i zabawy

Koty to stworzenia, które większość dnia spędzają na wypoczynku oraz spaniu. Drugą podstawową aktywnością kotów jest oczywiście zabawa. Akcesoria dla kotów w formie domku to doskonałe gadżety, które łączą w sobie obie te funkcje. Kartonowy domek dla kota w formie radia to idealne miejsce to wypoczynku i ukrycia się przed światem. W takim otoczeniu koty czują się bezpieczne, ponieważ są osłonięte ze wszystkich stron.

Innym doskonałym miejscem do wypoczynku są akcesoria dla kotów w formie hamaka. Takie akcesoria dla kotów sprawiają, że kot zyskuje większą kontrolę nad sytuacją. Koty z natury lubią być wyżej właśnie z tego powodu. Taka pozycja pozwala monitorować otoczenie i wypatrywać potencjalnych zdobyczy lub rywali. Hamaki można zawiesić na oknie, dzięki czemu kociak na pewno nie będzie się nudził. Istnieją też wersję typowe do spania, które sa miękkie i komfortowe.

Każdy posiadacz kota wie również, jak ważne dla tych stworzeń jest drapanie. Niestety koty drapią meble i inne przedmioty, co niejednego właściciela wyprowadziło już z równowagi. Można z powodzeniem zapobiec takim sytuacjom, kupując odpowiednie drapaki. Warto zainwestować na przykład w designerskie akcesoria dla kotów, takie jak drapak w formie żyrafy. Ten gadżet może służyć nie tylko do drapania, ale także zabawy dzięki umieszczonym półeczkom. Dodatkowo jego wygląd na pewno spodoba się dzieciom i dorosły.

Szelki i obroże dla kotów

Koty to zwierzęta z natury ciekawskie i skore do eksplorowania terenu. Takie aktywności są jednak nieco niebezpieczne i wielu właścicieli boi się wypuszczać zwierzaki na samodzielne spacery. Jeżeli nie chcemy jednak pozbawiać kot przyjemności z obcowania z naturą doskonale sprawdza się szelki dla kotów, które pozwolą kontrolować zwierzaka podczas spacerów.

Jak jednak nauczyć zwierzę, aby nosiło szelki dla kotów? Najważniejszą jest cierpliwość. Większość pupili na początku nie akceptuje szelek dla kotów, jednak z czasem ich nawyki ulegają zmianie. Początkowo pozwólmy kotu zapoznać się z nowym przedmiotem. Połóżmy go w widocznym miejscu i dajmy zwierzakowi czas, aby przywyknął. W następnym kroku zakładamy szelki, uważając, żeby robić to delikatnie i bez zbędnej siły. Jeżeli kot się opiera spróbujmy metody na przysmak. Kiedy kot jest przy nas pokażmy mu szelki i dotknijmy go nimi, a następnie dajmy smakołyk. Taki trening z pewnością po kilku dniach da oczekiwane rezultaty.

Niezbędne kocie akcesoria: jak dobrać odpowiednie miski

Miski to niezbędne kocie akcesoria, które powinny być obecne w każdym przyjaznym zwierzętom domu. Kocie akcesoria takie jak miski powinny być jednak odpowiednio dobrane, tak aby kot mógł z nich wygodnie jeść. W przeciwieństwie do misek psich, te kocie powinny być szerokie i płaskie. Dzięki temu kotu je sie niezwykle wygodnie i komfortowo.

Nie ma jednak sensu kupować misek zbyt dużych. Koty nie lubią dostawać dużych porcji, a niedojedzone resztki nie nadają się już do ponownego spożycia, gdyż większość kotów nimi gardzi. Dobrym pomysłem jest zakup miski, którą można obracać i regulować jej kąt nachylenia, na przykład miska Eggshell.

Maty chłodzące — niezbędne akcesoria dla kota na upalne dni

Koty są z natury ciepłolubne jednak i w tym względzie nie może być przesady. Na wyjątkowo upale dni warto zaopatrzyć się w gadżety zapewniające optymalną temperaturę. Maty chłodzące to akcesoria dla kota, które doskonale sprawdzają się w upalne dni. Te niepozorne akcesoria dla kota pozwalają zwierzęciu odpoczywać w komfortowych warunkach, nawet kiedy żar leje się z nieba. Artykuły dla kota tego typu z powodzeniem można stosować w pomieszczeniach oraz na zewnątrz. W gorące dni letnie każdy kot na pewno chętnie zaadoptuje takie kocie akcesoria.

Podczas panowania wysokich temperatur koniecznie zadbajmy też o prawidłowe nawodnienie kota. Nie jest to takie proste, ponieważ wiele kotów z natury podejrzliwie podchodzi do stojącej wody. Dla takich zwierzaków zostały stworzone fontanny, które podbiły już niejedno kocie serce. Fontanna jest dla kotów wyjątkowo interesującym przedmiotem, dlatego chętnie z niej piją i spędzają czas w jej pobliżu.

Sklep z akcesoriami dla kota, gdzie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz

Nasz sklep z akcesoriami dla kota oferuje naprawdę różnorodne akcesoria dla kota. Znajdziesz tu absolutnie wszystko, czego potrzebujesz, nieważne czy planujesz kupić ekskluzywne akcesoria dla kotów, czy polujesz na tanie akcesoria dla kota. W ofercie mamy akcesoria dla małych kotów oraz tych trochę większych.

Wszystkie rzeczy dla kota w naszym sklepie są najwyższej jakości i w pełni bezpieczne dla kocich przyjaciół. Możesz zaopatrzyć się tutaj we wszystko, co niezbędne. Nieważne, jakie masz oczekiwania i jaki charakter ma pupil. W ofercie są domki, drapaki, szelki, smycze, miseczki i wiele innych. Kupując w naszym sklepie z akcesoriami na pewno będziesz zadowolony z otrzymanych akcesoriów!