Koszty i czas realizacji zamówienia

Produkty, które mamy w ofercie znajdują się na miejscu w naszym magazynie. Dokładamy wszelkich starań, aby Twój zwierzak jak najszybciej mógł cieszyć się nowym ubrankiem czy zabawką.

ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU

  • Zamówienia złożone i opłacone od poniedziałku do piątku do godziny 10:00 – nadawane są standardowo tego samego dnia z dostawą do Klienta w następnym dniu roboczym. W okresie przedświątecznym czas realizacji zamówienia może wydłużyć się do 48h.   

  • Standardowy czas dostawy zamówienia wynosi od 1 do 3 dni roboczych. Większość paczek kurierskich dostarczana jest już w następny dzień roboczy. Czas dostawy jest uzależniony od wybranej formy płatności. Dokładny termin doręczenia zamówienia jest precyzowany w wysyłanych kolejno wiadomościach mailowych, informujących o poszczególnych etapach realizacji zamówienia.
  • Przygotowanie produktu do wysyłki, jak i jego dostawa odbywa się wyłącznie w dni robocze. Terminy dostawy towarów są często ustalane przez kuriera telefonicznie. Firma kurierska zastrzega sobie jednak, że nie jest to jej obowiązkiem. Za pomocą funkcji monitorowania drogi przesyłki możliwe jest ustalenie planowanego dnia doręczenia zamówienia.

NIE WIESZ GDZIE ZNAJDUJE SIE TWOJA PACZKA?

  • Jeśli status Twojej dostawy nie zmienił się od 3 dni roboczych, a firma kurierska nie kontaktowała się z Tobą, prosimy daj nam znać. W ten sposób najszybciej będziemy mogli sprawdzić, gdzie znajduje się Twoja przesyłka, a w razie potrzeby, zlecić jej poszukiwanie.

KOSZTY DOSTAWY

Przesyłka InPost Paczkomat: 11.90zł

Przesyłka kurierska: 11.90zł

Przesyłka kurierska pobraniowa InPost: 18zł

Przesyłka kurierska pobraniowa DPD: 19.90zł