Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Miski dla psa i kota

Odpowiednia karma to nie wszystko. Równie ważne jest to,w czym podajemy naszym czworonogom pożywienie. Jak się okazuje,wybór miski dla psa ma znaczenie i zanim dokonamy zakupu,musimy zwrócić uwagę na kilka istotnych czynników. Przede wszystkim bierzemy pod uwagę wielkość psa. Mniejsze miseczki będą wygodne dla szczeniąt i małych psów,zaś dla tych większych zdecydowanie miska musi być dużo większa.

12.9924.99
-13%
-13%
29.90
-13%
-13%
29.90
49.99
25.00
25.00
59.90
79.90
59.90
59.9069.90

Idąc dalej wybieramy odpowiednie miseczki dla psa osobno na jedzenie oraz na wodę. W przypadku wody praktyczniejsze będą te cięższe,np.metalowe lub ceramiczne. Nie będą się one przesuwać, a co za tym idzie nie będzie się rozlewać woda. Jeśli chodzi o pokarm,ważne jest także,aby zwrócić uwagę na materiał,z jakiego miska jest wykonana. Zwykłe plastikowe choć są tanie i łatwe do mycia,to szybko niszczą i należy je często wymieniać. Przy miskach metalowych należy uważać,bo niektóre stopy metalu mogą wywoływać reakcje alergiczne u wrażliwych psów. Dobrym i praktycznym rozwiązaniem będą miski z wymiennymi wkładami,jakie znajdziecie Państwo w naszym sklepie.

Jakie akcesoria przydadzą się podczas posiłku dla psa?

Aby ułatwić psom spożywanie posiłków warto zaopatrzyć się w kilka dodatkowych akcesoriów. Będą to między innymi podwyższenia dla misek w postaci stelażu bądź stojaka na miskę. Przy takich gadżetach warto jest zwrócić uwagę na miski spowalniające jedzenie dla psa. Będą idealnym rozwiązaniem dla zwierząt,które bardzo łapczywie pochłaniają karmę a razem z nią powietrze. Dostaje się ono do układu pokarmowego wskutek czego powstają niebezpieczne dla zdrowia gazy. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór misek oraz wkładów spowalniających jedzenie dla psa. Wszystkie produkty wykonane z materiałów wysokiej jakości i bezpiecznych dla zdrowia Waszych pupili.