Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Miski dla psa i kota

Odpowiednia karma to nie wszystko. Równie ważne jest to,w czym podajemy naszym czworonogom pożywienie. Jak się okazuje,wybór miski dla psa ma znaczenie i zanim dokonamy zakupu,musimy zwrócić uwagę na kilka istotnych czynników. Przede wszystkim bierzemy pod uwagę wielkość psa. Mniejsze miseczki będą wygodne dla szczeniąt i małych psów,zaś dla tych większych zdecydowanie miska musi być dużo większa.

12.9924.99
49.99
25.00
25.00
59.90
79.90
59.90
59.90

Idąc dalej wybieramy odpowiednie miseczki dla psa osobno na jedzenie oraz na wodę. W przypadku wody praktyczniejsze będą te cięższe,np.metalowe lub ceramiczne. Nie będą się one przesuwać, a co za tym idzie nie będzie się rozlewać woda. Jeśli chodzi o pokarm,ważne jest także,aby zwrócić uwagę na materiał,z jakiego miska jest wykonana. Zwykłe plastikowe choć są tanie i łatwe do mycia,to szybko niszczą i należy je często wymieniać. Przy miskach metalowych należy uważać,bo niektóre stopy metalu mogą wywoływać reakcje alergiczne u wrażliwych psów. Dobrym i praktycznym rozwiązaniem będą miski z wymiennymi wkładami,jakie znajdziecie Państwo w naszym sklepie.

Jakie akcesoria przydadzą się podczas posiłku dla psa?

Aby ułatwić psom spożywanie posiłków warto zaopatrzyć się w kilka dodatkowych akcesoriów. Będą to między innymi podwyższenia dla misek w postaci stelażu bądź stojaka na miskę. Przy takich gadżetach warto jest zwrócić uwagę na miski spowalniające jedzenie dla psa. Będą idealnym rozwiązaniem dla zwierząt,które bardzo łapczywie pochłaniają karmę a razem z nią powietrze. Dostaje się ono do układu pokarmowego wskutek czego powstają niebezpieczne dla zdrowia gazy. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór misek oraz wkładów spowalniających jedzenie dla psa. Wszystkie produkty wykonane z materiałów wysokiej jakości i bezpiecznych dla zdrowia Waszych pupili.