Wymiany, zwroty, reklamacje

Jeżeli nie trafiłeś z rozmiarem lub Twój pupil nie jest zadowolony z prezentu to możesz wymienić ten produkt albo nam go zwrócić.

CHCESZ ZWRÓCIĆ PRODUKT? NIE MA PROBLEMU!

  • Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ustawowym czasie 14 dni od dnia otrzymania przesyłki (prawo odstąpienia od umowy sprzedaży).
  • Dotyczy to wyłącznie sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się tylko do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą. Prosimy o przemyślane zakupy, nie przyjmujemy zwrotów towarów zakupionych z firmową fakturą VAT.
  • Odeślij produkt wraz z formularzem zwrotu, który możesz pobrać tutaj
  • Produkt musi zostać oczyszczony z sierści oraz nie może nosić śladów użytkowania.
  • Nie odbieramy przesyłek za pobraniem.

UBRANKO NIE PASUJE? MOŻESZ WYMIENIĆ NA INNY ROZMIAR!

Aktualizacja: Ze względu na dużą ilość zamówień wymiany akceptujemy tylko na zasadzie zwrotu i zakupu odpowiedniego rozmiaru czyli: Prosimy o odesłanie produktów, które nie pasują jako zwrot razem z wypełnionym formularzem zwrotu i zakupić odpowiedni produkt. W sezonie mamy dużo zamówień, produkty cały czas rotują i stany magazynowe szybko zmieniają się dlatego nie możemy robić rezerwacji produktów. To gwarantuje szybką wysyłkę odpowiedniego rozmiaru i Państwo nie będą musieli długo czekać na wymianę na odpowiedni rozmiar. Prosimy o wyrozumiałość.

UWAGA!

PRZED ODESŁANIEM NALEŻY OCZYŚCIĆ UBRANKO Z SIERŚCI SWOJEGO PUPILA.
W PRZECIWNYM WYPADKU BĘDZIEMY ZMUSZENI POTRĄCIĆ MINIMUM 30% WARTOŚCI UBRANKA.

NIE ODBIERAMY PACZEK ZA POBRANIEM.
NIE ODBIERAMY PACZEK Z PACZKOMATÓW.