-29%
-29%
Original price was: 49.00zł.Current price is: 34.90zł.
-38%
-38%
Original price was: 79.90zł.Current price is: 49.90zł.
-43%
-43%
Original price was: 69.90zł.Current price is: 39.90zł.
-39%
-39%
Original price was: 64.90zł.Current price is: 39.90zł.
-36%
-36%
Original price was: 54.90zł.Current price is: 34.90zł.
-25%
-25%
Original price was: 39.90zł.Current price is: 29.90zł.
-33%
-33%
Original price was: 29.90zł.Current price is: 19.90zł.

Kolorowe szelki dla psów

Szelki dla psa to coraz częściej wykorzystywane akcesorium. Właściciele czworonogów starają się, aby ich pupil odczuwał komfort podczas spacerów, a jednocześnie wyglądał modnie i kolorowo. Kolorowe szelki dla psa to nie tylko designerski dodatek do codziennych spacerów, to przede wszystkim zwiększenie bezpieczeństwa i komfortu Twojego pupila. Poznaj ofertę najlepszych na rynku szelek w różnych kolorach dla psa od Petinio.

Jakie szelki dla Twojego pupila?

Jeśli Twój psiak nie przepada za obrożą, wyrywa się i szarpie ‑ doskonałą alternatywą są dla niego kolorowe szelki dla psa. To także rewelacyjne rozwiązanie dla tych, którzy uprawiają sport i chcieliby, aby podczas treningu towarzyszył im czworonożny przyjaciel. Dobierając szelki dla psa musisz zwracać uwagę na ich rozmiar, materiał, z którego są wykonane i trwałość szelek. Żeby wyróżnić swojego zwierzaka z tłumu innych czworonogów możesz wybrać mu kolorowe szelki dla psa. Na rynku znaleźć możesz szelki dla psiaków w najróżniejszych kolorach. Mogą być odblaskowe, wzorzyste lub swoim ubarwieniem dopasować się do sierści Twojego pupila. Ważne, żeby były wygodne i nie ograniczały ruchów czworonoga.

Kolorowe szelki dla psa — jak dobrze je wybrać?

Wybór odpowiedniego modelu kolorowych szelek dla psa rozpocznij od sprawdzenia obwodu Twojego pupila. Pomimo tego, że większość modeli jest regulowana, to warto wziąć ten parametr pod uwagę. W kolorowych szelkach dla psa każdy pupil powinien czuć się przede wszystkim wygodnie, więc nie mogą one w żaden sposób ograniczać ruchów psa.

Rodzaje szelek dla psów

Istnieje kilka typów kolorowych szelek dla psa. Każde z nich są dobre, pod warunkiem, że Twój pupil czuje się w nich komfortowo. spacerowe szelki dla psa – jeden z najbardziej powszechnych psich szelek. Lekkie i wygodne – świetne na długie spacery z pupilem, jednak niewskazane podczas uprawiania sportów. zaprzęgowe szelki dla psa – dzięki specjalnemu zapięciu mogą uciągnąć sanie, czy ciężkie przedmioty. szelki dla psa typu guard – dzięki specjalnej konstrukcji nacisk rozkłada się równomiernie na całe ciało zwierzaka, co powoduje znaczne odciążenie psiego kręgosłupa. W kolorowych szelkach dla psa, Twój pupil będzie wyglądał pięknie, czuł się komfortowo, a Ty będziesz mieć poczucie, że zadbałeś o jego bezpieczeństwo.

Szelki kolorowe od Petinio — dlaczego warto je mieć?

Produkty ze sklepu Petinio zawsze są wykonane z dbałością o szczegóły i mają najwyższą jakość materiałów. Bez obaw możesz używać szelek kolorowych u swojego czworonoga. Z pewnością będzie mu wygodnie i przyjemnie. A do tego będzie wyglądał stylowo!

Kup szelki kolorowe w Petinio. Nie zwlekaj z zamówieniem. Sprawdź naszą ofertę i ciesz się spacerami pod znakiem tęczy!