Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Majtki dla psa

Cieczka to czas, w którym szczególnie powinniśmy zadbać o higienę naszych suczek. Ruja nie występuje często ale jest ona nieprzyjemna zarówno dla zwierzęcia jak i dla właściciela. Okres ten jest również dla suczki męczący, dlatego też powinniśmy zadbać o jej komfort i czystość otoczenia. W tym wypadku idealnym rozwiązaniem będzie zakup dla niej majtek. W naszej ofercie znajdziesz zarówno majtki dla suczki, jak i majtki dla samców.

29.90
24.9934.99
19.9928.99
-10%
-10%
17.99
29.9037.90
-20%
-20%
19.99
-17%
-17%
49.90
39.90

Specjalne majtki dla psa na cieczkę wyprofilowane są tak, aby pasowały do anatomii zwierzaka, posiadają zatem odpowiednie wycięcia na łapy i ogon. Idealnie sprawdzą się jako ochrona przed zabrudzeniem dywanów,mebli,pościeli etc. Stanowią dodatkowo ochronę przed nieplanowanym zapłodnieniem suczki. Sprawdzą się także po zabiegu sterylizacji.

Majtki dla psa polecamy również tym zwierzakom,które borykają się z problemem nietrzymania moczu. Jest to częsta przypadłość podczas choroby nerek czy pęcherza. Również stare psiaki miewają problem z kontrolowaniem potrzeb fizjologicznych,dlatego też idealnym rozwiązaniem będzie zakup w naszym sklepie bielizny dla Waszego pupila. Zapewni ona komfort i dobre samopoczucie psiaka a także czystość otoczenia.

Jak wybrać majtki dla psa?

Dokonując zakupu bielizny dla psa pamiętać należy przede wszystkim o tym,że oprócz spełniania swoich funkcji powinna być ona wygodna dla naszych pupili i w żaden sposób nie może ograniczać ich swobody ruchu. Z myślą o nich stworzyliśmy kolorowe majtki dla psów z wysokiej jakości materiałów nieprzepuszczających wilgoci. Dzięki regulacji można je idealnie dostosować do sylwetki psa,rzepy zaś umożliwiają łatwe zakładanie bielizny.