Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

 

Maty chłodzące

 

Kiedy za oknem żar leje się z nieba wytrwale szukamy sposobów, żeby się schłodzić. Twój czworonożny przyjaciel też odczuwa upał, a Ty możesz mu pomóc. Podstawą jest oczywiście stały dostęp po zimnej wody, ale to może być za mało, kiedy  temperatury są naprawdę wysokie. 

-50%
-50%
39.9089.90
-44%
-44%
49.9079.90
-15%
-15%
109.90199.90
-15%
-15%
169.00339.00

Czym są maty chłodzące dla psa?

Doskonałym rozwiązaniem na upalną, letnią pogodę są chłodzące maty dla psa. Nasz pupil z chęcią odpoczywać będzie wylegując się na niej z dala od promieni słonecznych. Mata chłodząca to wygodna wyściółka, której celem jest zapewnienie odpowiedniej temperatury Twojemu zwierzakowi. Ma ona w jak najkrótszym czasie przywrócić prawidłową ciepłotę ciała Twojemu czworonogowi, aby przestał już męczyć się podczas letnich skwarów. Na rynku dostępne są różne rodzaje mat chłodzących dla psów. Właściciele czworonogów najczęściej wybierają podkładki z żelem chłodzącym. Zapewnia ona psu długi efekt chłodzenia i co ciekawe, proces ten rozpoczyna się automatycznie pod wpływem ciężaru czworonoga. Drugi typ mat chłodzących to legowiska wypełnione naturalną wełną chłodzącą. Zaletą tego rodzaju mat chłodzących jest fakt, iż zapewniają one efekt chłodzenia nawet przez 48 godzin.

Mata chłodząca dla psa - na co zwrócić uwagę?

Wybierając odpowiednie legowisko dla Twojego czworonoga zwróć przede wszystkim uwagę na rozmiar maty chłodzącej. Nie może być ona zbyt mała, bo nie spełni swojej podstawowej funkcji - nie zapewni odpowiedniej ochrony przed upałami. Szukając odpowiedniej maty chłodzącej dla psa zwróć uwagę na trwałość produktu, czyli materiału, z którego jest wykonana. Bezpieczeństwo ponad wszystko. Zwróć uwagę, z czego wykonana jest mata chłodząca dla psa.