Okazji jest wiele, Święta Bożego Narodzenia, Wielkanoc, Halloween, a nawet ślub udostępnia ogrom możliwości, by pupila przygotować do tak ważnych wydarzeń. Przebrania i eleganckie stroje dla psów nie są już rzadkością, coraz więcej osób decyduje się na taką odzież wyjściową.

Na jakie okazje warto ubrać psa?

Każda okazja jest dobra! Czy to kwestia świąt, czy uroczystości rodzinnych, zawsze coś się znajdzie dla naszego czworonoga!
Strojów okazjonalnych pojawia się coraz więcej – od przeróżnych motywów sukienek dla suczki czy pięknych smokingów dla psa, czy przebrań na maskarady. Ubrania tego typu najczęściej są wykonane z bardzo dobrej jakości materiałów, np. bawełny, satyny. Dodatkowo umieszczają dodatki w postaci muszki, która dodaje elegancji i gracji, czy prostych spinek do uzupełnienia wyglądu sukienki.

 

Bawełniana, przewiewna sukienka dla psa, wiązana, wzór banan
Bawełniana i przewiewna sukienka dla suczki – na zdjęciu wzór “Banana”Pojawia się też coraz więcej wzorów, które zachwycają nie jedno oko, tak samo pupil strojem może przyczynić się do wyniosłości chwili, a co za tym idzie – ku lepszym wspomnieniom. Więcej osób wtedy docenia ulotność chwili i psy w takim wydaniu powodują u większość ludzi uśmiech na twarzy.

Jakie rasy psów można ubrać elegancko?

Mniejsze rasy psów mają większą możliwość dobrania eleganckich strojów niżeli duże rasy. Zdecydowanie łatwiej ubrać yorka, maltańczyka, shitzu czy mopsa, aczkolwiek apetyt na takie odzienie właścicieli rośnie, więc na rynku częściej możemy zaobserwować większe rozmiary ubrań okazjonalnych. Dla dużego psa ciężko było swojego czasu coś znaleźć, ale na całe szczęście, swobodnie już można wyszukać elegancki smoking albo sukienkę dla większego czworonoga.

 

Zarówno duże, jak i małe psy dobrze wyglądają w eleganckiej marynarce

Eleganckie stroje dla psa i suczki

Najczęściej psa widzimy w eleganckiej odzieży na Święta Bożego Narodzenia, to taki czas, gdzie wszyscy siadamy przy jednym stole i chcemy, by wszystko było dopięte na ostatni guzik względem przygotowań. Coraz więcej osób do tej tradycji włącza też czworonogi.

Świąteczny strój dla psa można zakupić w większości sklepów. Najprostsze koszule dodają uroku i elegancji, nie ważne czy to pies czy suczka. Jest wiele ubrań, które zaliczamy do wyjściowych strojów na taką okazję:

– sukienki,
– smokingi/garnitury,
– swetry,
– płaszcze,
– koszule,
– jednoczęściowe ubranka dla psa dla psa i suczki w różnych motywach.

Wybór jest naprawdę szeroki, więc warto poszperać w internecie w poszukiwaniu idealnego stroju dla waszych psiaków.

Garnitur, smoking i koszula z krawatem dla psa, a dla suczki sukienka – w groszki, paski czy z kokardą?

Tutaj wybór szeroki – zależy od okazji. Im wydarzenie większe, tym bardziej można kombinować z ubraniem psa!

Dla przykładu, przed takim wyborem stoją pary, które pupila chcą przygotować do najważniejszych momentów swojego życia, jak np. ślub. Nic dziwnego więc, kiedy widzimy goldena retriever`a w smokingu z muszką bądź maltańczyka w imitacji sukienki ślubnej panny młodej. Czworonogów traktuje się jak członka rodziny, także i dla nich pojawią się kreacje, które pomogą zapamiętać taką chwilę na długi czas.

 

Coraz częściej zabieramy swoje czworonogi na ceremonię ślubu – na zdjęciu sukienka weselna z kwiatkiem dla suczki

Psiaki przygotowywane są do różnych momentów naszego życia, więc nie ma jednej odpowiedzi, w co najlepiej ubrać psa na takie okazje. Pupil i tak będzie przeszczęśliwy, że może towarzyszyć w takiej sytuacji, nie rozstając się z wami, a tworząc kolejne piękne wspomnienia – gości zapewne również. Kwestię ubioru pozostawia się więc właścicielowi, który dobiera kreację w zależności od uroczystości i poczucia, w czym najlepiej by psiak wyglądał. Motywów i pomysłów pojawia się coraz więcej, więc na pewno będziecie mieli w czym wybierać!

Dodaj komentarz