Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Obroże dla kota

Nie wszystkie kotu uwielbiają leniwe siedzenie w domu. Duża część lubi od czasu do czasu wypuścić się gdzieś poza teren mieszkania. Jako kochający opiekun chcesz zapewnić swojemu pupilowi maksimum bezpieczeństwa.

18.9029.90
42.0049.00

Po co obroża dla kota?

Jeśli Twój pupil jest miłośnikiem spacerów powinieneś zaopatrzyć go w obrożę dla kota. Zwiększa ona jego bezpieczeństwo podczas samotnych wędrówek w nieznane. Najważniejszym celem stosowania obróżki dla kota jest możliwość identyfikacji zwierzaka. Większość tego typu akcesoriów posiada miejsce, gdzie możesz wpisać swoje dane kota na wypadek, gdyby Twój futrzany przyjaciel miał problem z powrotem do domu. Jeśli na samej obroży nie jest przewidziane takie miejsce, to jest możliwość doczepienia do niej zawieszki, na której umieścić możesz niezbędne informacje. Kolorowe obroże dla kotów pełnią czasami funkcje ozdobne. Dzięki nim, Twój pupil będzie wyróżniał się pośród innych zwierzaków poszukujących przygód.

Jaką obrożę dla kota wybrać?

Wybierając odpowiedni produkt przede wszystkim zwróć uwagę na materiał, z którego jest wykonana. Tworzywo nie może podrażniać i ocierać delikatnej skóry Twojego zwierzaka. Dobrej jakości materiał, to taki, który nie uczuli pupila. Obroża powinna być lekka i wygodna – taka, która nie krępuje ruchów Twojego kociaka. Wielu producentów dodaje wyposaża obrożę dla kota w dodatkowe elementy odblaskowe. Z pewnością wzmacnia to bezpieczeństwo naszego futrzanego przyjaciela, który zapragnął przeżycia kociej przygody.