Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Szelki dla psów do samochodu

Lubisz przejażdżki autem? Wakacje? Majówka? Weekend? Marzą Ci się dalekie podróże, na które chciałbyś zabrać ze sobą swojego czworonożnego przyjaciela. Koniecznie zaopatrz go w szelki dla psa do samochodu.

-15%
-15%
84.99
-24%
-24%
75.0095.00
-24%
-24%
75.0095.00
-24%
-24%
75.0095.00

Szelki do samochodu – czy to konieczne?

Absolutnie koniecznie! Szelki samochodowe dla psa są niezbędnym akcesorium podczas jazdy z pupilem. Podstawowym powodem, dla którego musisz w nie zaopatrzyć swojego psiaka są względy bezpieczeństwa. Chodzi zarówno o bezpieczeństwo Twojego czworonożnego przyjaciela, jak i wszystkich współpasażerów. Innym zadaniem szelek samochodowych dla psa jest niedopuszczenie pupila do kierowcy, który ma być skoncentrowany na prowadzeniu pojazdu. Szelki w samochodzie dla Twojego czworonożnego przyjaciela, to powinien być podstawowy element wyposażenia psa podróżnika.

Jak wybrać szelki samochodowe dla psa?

Szelki do samochodu dla psa są wizualnie podobne do zwykłych psich szelek. Dobierając szelki, które będą chronić Twojego pupila podczas jazdy, zwróć jednak szczególną uwagę na to, by nie miały one plastikowych klamer i zapięć. Bardzo ważnym jest, aby elementy te, wykonane były z wytrzymałego metalu. Tylko wtedy spełnią swoja główną funkcję i w razie niebezpieczeństwa ochronią Twojego czworonoga. Drugą ważną kwestią jest materiał, z którego są wykonane. Tworzywo powinno być trwałe, ale miękkie, żeby w razie ostrego hamowania nie uszkodziło klatki piersiowej, czy tchawicy zwierzaka. Oczywiście bardzo ważny jest też rozmiar szelek dla psa, który musi być odpowiednio dobrany dla Twojego pupila.