Koszula jest nieodzownym elementem garderoby każdego, bez względu na wiek, płeć. Nie dość, że pasują do zwykłego ubioru codziennego, czyt. jeansów, szortów, to przede wszystkim jest uzupełnieniem wyglądu eleganckiego, różnych garsonek, garniturów itd. Nie inaczej jest w psiej garderobie – za sprawą dodatków, będzie pasować przy każdej okazji.

Jak zachęcić psa do noszenia koszuli

Tutaj właściciele szukają różnych sposobów na zachęcenie psa, by nosił koszulę flanelową OD RAZU. Tak z niektórymi czworonogami się nie da.
Najlepiej założyć pierw najzwyklejszą koszulkę, T-shirt, bezrękawnik by przyzwyczaić psa do kawałka materiału, który będzie na ciele zwierzęcia. Nie na długo, pierw zostawcie w tym pieska na krótko, jak zobaczycie, że zacznie się irytować, ściągamy. W trakcie noszenia możemy iść na spacer z pupilem, bawić się i wiele aktywności wprowadzić ku nagrodzie, albo tradycyjnie, dać smakołyki za wykonane komendy w ubraniu. Nie ma co na siłę działać, z czasem będzie nosił koszulkę dłużej i nie będzie pamiętać o jej istnieniu.

Czerwona, flanelowa koszula dla psa w kratkę – prawda, że urocza?

Pamiętajcie, aby koszula była wykonana z bardzo dobrego materiału, by nie krępowała ruchów zwierzęcia ani nie zaczęła drażnić skóry.
Nim się obejrzycie, a pupil będzie latał w koszuli jak gdyby nigdy nic!

Koszula flanelowa nie tylko dla mężczyzn

Ostatnio panuje moda, że to co dla właściciela, to również dla psa. Mają rację! Coraz częściej widzę jak próbujemy dopasować swój ubiór do odzieży psa, to jest genialna rzecz. Takie bliźniacze ubieranie się świetnie pokazuje, jak blisko jesteście z Waszymi pupilami, wiele osób tłumaczy, że tak przekazują wszem i wobec, że ten czworonóg to członek mojej rodziny i go kocham bądź chcą się wyróżnić w tłumie, ale zazwyczaj słyszę pierwszy motyw działania. Koszula jest dla każdego: dla człowieka na różne okazje, jak i dla psiaka.

Na jakie okazje koszula dla psa?

Wybór szeroki. Koszula, jak w naszej modzie, nadaje się wszędzie czy to na wyjście codzienne na spacer, czy to na bardziej uroczyste spotkanie. Nie istnieje tu żaden szablon noszenia koszuli – jest na tyle uniwersalna, że za sprawą dodatków, możemy ją ubrać na wszelakie okazje. Na wyjście codzienne wystarczy kamizelka, jeansowa kurtka, bluza i komplet gotowy, za to na eleganckie wyjście sweterek, płaszczyk, kurtka z materiału odda idealnie elegancję i urok całości.

Jeansowa kamizelka
Jeansowa kamizelka zapinana na napy dla pieska z pazurem

Co do wyboru na jaką okazję wybierzemy koszulę, w jakim wydaniu, zależy tylko od nas. Dodatków wcale nie jest mało, więc można naprawdę zdziałać cuda w psiej modzie za sprawą koszuli.

Dodaj komentarz