Wieczory coraz dłuższe, dni krótsze, na pewno niejeden właściciel decyduje się na zakup obroży dla psiaka, który zwiększy widoczność na drodze. Nic dziwnego. Warto zaopatrzyć się w taki produkt, który można swobodnie z daleka ujrzeć, mimo panującego mroku. Od tego zazwyczaj zaczynamy, od obroży na spacer. Tylko jakiej? 

Cechy obroży, które muszą być spełnione

Obroża obroży nie równa, rynek oferuje nam ich przeróżne typy. Ostatni popularna jest chociażby silikonowych obroża LED dla psa. Bez problemów znaleźć można najróżniejsze wzory, np. obrożę moro LED, w motywie pantery, czy nawet zebry.

Powinniśmy przy wyborze tego typu produkty zwrócić uwagę w szczególności na wykonanie i funkcjonalność, później dopiero szukać idealnego wzoru dla naszego pupila.

Jakie cechy musi spełniać obroża dla psa?

Przede wszystkim :

  • wodoodporność – w trakcie spaceru jest to bardzo ważny element do sprawdzenia. Nie chcemy by deszcz, śnieg, mżawka czy inne opady atmosferycznych wpłynęły na funkcjonalność. Często obroże są wykonane z nylonu, które świetnie się w takich momentach sprawdzają,
  • rodzaj światła – są różne opcje, stąd zawsze warto śledzić, które światło będzie bardziej widoczne od innego, które będzie miało jaśniejszą barwę, które cieplejszą – to są szczegóły, ale nam zależy na jak najlepszym bezpieczeństwu, więc warto poszukać informacji na temat światła wykorzystywanego w obróżkach,
  • akumulator – najlepiej zaopatrzyć się w obrożę, którą można naładować czy to przez port USB, czy ładowarką. Wiemy nie od dziś, że najlepiej ograniczyć zużycie baterii, także wiele producentów patrzy na ekologię,
  • tryb działania – wiele obroży ma różne tryby pracy. W naszej ofercie większość opiera się na szybkim miganiu, wolniejszym oraz ciągłym świetle.
  • możliwość regulacji,
  • zabezpieczenie portów USB czy miejsca ładowania obroży.

Może jest tego sporo, ale warto się rozejrzeć za produktem, który będzie spełniał się w 100% i Klienci będą z niego zadowoleni, ba, a nasz psiak będzie bezpieczny!

Kilka propozycji od Petinio

Mamy kilka produktów, które cieszą się wielką sympatią wśród klientów. Obroża świecąca USB LED Lumina to jedna z propozycji naszego sklepu, która zapewnia wszystkie cechy wymienione powyżej. Obroża jest dostępna w czterech kolorach do wyboru: czerwony, różowy, niebieski i zielony, a jej rozmiar można dopasować poprzez odpowiednie przycięcie obroży.

 

Poliuretanowa Obroża Świecąca Dla Psa Lumina USB LED Korzyści
Uniwersalna obroża LED dla psa Lumina

Obroża jest regulowana oraz odporna na wstrząsy w trakcie biegu, nie pamiętam takiej sytuacji by ktoś nam zwracał ją z jakiegoś powodu. Pies jest widoczny z bardzo daleka przez pieszych, rowerzystów, biegaczy, motocyklistów, kierowców. Obroża aktualnie posiada najwyższej jakości oświetlenie LED – tak samo jak obroża LED GT-01 z ładowarką. Produkt również bardzo mocno ceniony przez wielu Klientów i sprawdza się rewelacyjnie podczas spacerów. Spełnia również wszystkie cechy powyżej i posiada szereg zalet, które potwierdzają swoją skuteczność w zapewnieniu bezpieczeństwa naszego czworonoga.

Obroża LED GT-01 z ładowarką

Wielu właścicieli mimo wszystko chętnie u nas sięgają porad w tej kwestii, więc jeśli macie jakieś pytania, czekamy na Państwa wiadomości czy maile. Zawsze z chęcią pomożemy i wskażemy różne produkty z naszej oferty, która wcale nie jest mała.

Dodaj komentarz