Przyjacielskie usposobienie, radość przy każdej aktywności fizycznej, nieustraszone, strasznie inteligentne – beagle – właściciele tej rasy na pewno znają te cechy na co dzień. Wygląd może nam podpowiadać, że są spokojne, nic z tych rzeczy! Instynkt łowczy to jedno, ale brak żelaznej ręki może przysporzyć wiele kłopotów. W mig całe domostwo będzie pod jego łapą. Doskonale dogaduje się z innymi psami, ale także z dziećmi. Ciekawość świata i wspólne zabawy na pewno połączą ich na długie lata. Może niekoniecznie przepada za pieszczotami w każdej chwili, ponieważ jest to pies, który wie, czego chce, ale to też nie oznacza, że nie lubi głaskania. Uwielbia, lecz na psa warunkach. Beagle mają ogromny apetyt, więc trzeba uważać, na wszystko, co zostawimy w zasięgu wzroku czworonoga. Co z ubieraniem? Co z odzieżą? Widzicie tą rasę coraz częściej w ubraniach dla beagle’a, to nic nadzwyczajnego w tych czasach. Większość ras wymaga dodatkowej ochrony.

Czy ubieranie małych psów to konieczność?

Czasy się zmieniają i coraz więcej psów wymaga pomocy w okresach przejściowych albo na przełomie jesieni i zimy. Kiedyś psy same sobie radziły, ale to były czasy, gdzie bardziej hartowały się na dworze, spędzając tam większą ilość czasu. Teraz czworonogi towarzyszą nam w większości w domu, także one również zmieniły swój styl bycia ma bardziej “domowy”. Wiele ras, mniejszych i większych, a nawet tych dużych, że kiedy zmienia się pogoda, niechętnie wychodzą, przy opadach prędko wracają do domu, a największym wyznacznikiem są przeziębienia u psa. Ubrania dla beagle’a są dostosowywane pod aktualne potrzeby – zależnie od pogody i temperatury. To samo tyczy się innych ras. Tak jak dla siebie dobieramy odpowiednie ubrania, by móc wyjść i cieszyć się spacerem ze swoim Pupilem, tak samo przygotowujemy psa i wychodzimy na piesze wędrówki. Należy pamiętać, że ta rasa uwielbia ruch, więc im więcej to zafundujemy, tym bardziej będzie szczęśliwy i spełniony.

Modne ubranka dla beagla – co wybrać?

Modnych ubrań dla psa, wbrew pozorom, pojawia się coraz więcej i mówiąc szczerze, niektóre motywy mnie zadziwiają i sama mam chęć kupić co podobnego chociaż. Ogólnie dane ubrania wybieramy na jakąś okazję, a ich mało w naszym kalendarzu nie ma. Od wyprawienia urodzin po same święta Bożego Narodzenia znajdziemy niejedno ciekawe zestawienie dla naszych czworonogów. Świątecznych ubrań dla psa, dla przykładu, jest cała masa. Od prostych koszulek, po swetry i różne przebrania. Większość ubrań została wykonana z najwyższej jakości materiałów, by nie powodowały dyskomfortu, ani tym bardziej by nie powodowały żadnych podrażnień. Producenci stale rozwijają się w tej dziedzinie i z coraz większą przyjemnością oglądam, jak się prężnie rozwijają sklepy z odzieżą dla zwierząt i jak rośnie świadomość właścicieli, że ubrania dla naszych Pupili, nie powstają bez przyczyny.

Świąteczne przebranie świętego mikołaja dla psa kota pies na białym tle
Gdy nasz pies ma wyglądać bajecznie podczas świąt!

Ubranie dla psa na wyjątkowe okazje

Najbardziej praktyczną kategorią na ubranie naszego czworonoga w wyjątkowe okazje, są swetry dla psa i bluzy. Praktyczne, a bardzo dużo motywów świetnie się nadaje na tego typu spotkania. Nie musimy wymyślać nie wiadomo jakich dodatków, proste ubranie rewelacyjnie podkreśli urodę naszego beagle’a, a idealnie będzie pasować w wszelakich uroczystościach. Najważniejsze o czym trzeba pamiętać, to sprawdzenie z czego daną rzecz jest zrobiona, czy nasz psiak woli ubierać się tradycyjnie przez głowę, czy woli przez różne zapięcia ubierać się w cokolwiek. Nie należy tego bagatelizować, by przypadkiem nie spowodować niepotrzebnie traumy. Dobrym rozwiązaniem jest także zasięgnięcie porady u sprzedawców – oni najlepiej potrafią pomóc i odpowiedzieć na wiele pytań, więc nie należy się wstydzić! Od tego przecież jesteśmy :)!

Kurtki przeciwdeszczowe dla średnich ras psów

Opady atmosferyczne nie są rzeczą, którą lubimy, ba! Mój berneńczyk nie wyjdzie na dwór kiedy widzi, jak krople wody spadają z nieba. Śnieg uwielbia, deszcz jest wrogiem totalnym. Kurtka dla psa to świetne rozwiązanie na wszelkie problemy, które gwarantuje nam pogoda oraz reagujący na nią psiak. Przede wszystkim są wodoodporne, wiatroszczelne i zapewniają utrzymanie odpowiedniej temperatury ciała oraz cyrkulację powietrza. Często właściciele decydują się na takie kurtki również na okres jesieni czy zimy, dokupując i zakładając wyłącznie bluzę czy sweter, jeśli istnieje taka potrzeba. Niektóre płaszcze przeciwdeszczowe pełnią tą samą rolę, z tym, że kilka z nich w naszym sklepie łatwo zabrać ze sobą do torby czy plecaka, by były zawsze w gotowości. Ogólnie produkty przeciwdeszczowe są wielofunkcyjne i nie wytrzymują jeden sezon, a kilka, jeśli użytkowanie jest zgodne z przeznaczeniem.

Niepogoda nam nie straszna!

Beagle mają szeroki wachlarz wyboru wśród naszych produktów i chętnie oglądamy, jak uwielbiają w nich biegać, skakać, kopać, po czym ubłocone wracają szczęśliwe do domu z właścicielem. Dobrze, że posiadamy wszyscy pralki, cóż, ale zostaje psiak do ręcznego mycia 😉

Dodaj komentarz