Kubraczki, kurtki, płaszczyki są jednym z popularniejszych produktów, które chcemy nabyć dla naszych czworonogów. Okazji znajdzie się naprawdę dużo, by znaleźć coś wyjątkowego i odpowiadające w wygodzie psu. Samych wzorów i kolorów odzieży wierzchniej pojawia się coraz więcej i cieszą się ogromną popularnością. Właściciele w tej kwestii idą do przodu i wiedzą, czego pies w danej chwili może potrzebować.

kubraczki dla psów

Spacer

W tej sytuacji należy spojrzeć nieco szerzej – na spacerze często pogoda lubi zaskakiwać i dawać nam we znaki. Potrzeba wtedy odzienia, które nada się w czasie lekkich opadów, większego wiatru, ale przy tym by nie krępowała ruchów psiaka i nie przeszkadzała w codziennej aktywności, do której jest przyzwyczajony nasz pupil. 

Kurtka z futerkiem na kapturze idealnie się sprawdza w danym momencie i przede wszystkim utrzymuje odpowiednią temperaturę ciała, by zadbać o najwyższy komfort czworonoga. Ciepła, wiatroszczelna oraz idealna na opady, które mogą zaskoczyć na każdym kroku w trakcie spędzania czasu na dworze. 

Wielu właścicieli szuka też czegoś ciepłego na okres jesienno-zimowy, ale również odzieży, która podkreśli urodę psa. Kożuch ma bardzo wygodną formę zakładania – posiada napy od strony brzucha, więc zakładanie czy zdejmowanie z psa ubrania, nie będzie sprawiało wiele problemów. Ta kurtka jest częstym wyborem, kiedy patrzymy właśnie pod kątem wygląd jak i zarazem funkcjonalność, co najbardziej przekonuje do zakupu.

Z pokazów mody w psie salony!

Nie powinno dziwić, że same wybiegi mody są pod lupą wielu producentów odzieży dla psów. Pojawia się wiele osób, które psią garderobę poszerzają o ciekawe ubrania i unikalnym stylu, ale to nie oznacza, że mają służyć tylko przez walory estetyczne. Kurtka Galaxy jest idealnym tego przykładem.

Psia odzież również może być wyjęta żywcem z galaktyki i zachwycić niejedną osobę. To wyjątkowa kurtka, która idealnie zaprezentuje się w chłodniejsze dni czy w gościach, by mogli podziwiać włoski styl na psiaku. Cekiny dodają blasku całości i pokazują, że tworzenie ubrań dla naszych podopiecznych nie musi być nudne.

Praktyczne zapięcia na napy i ściągacze w trzech miejscach, mają za zadanie zabezpieczyć przemieszczanie i podwijania się kurtki na ciele psa, by nie sprawiać mu żadnego dyskomfortu. 

Sama kurtka swoim kolorem i motywem pięknie prezentuje czworonoga – widzieliśmy wiele zdjęć na różnej maści psiaków i każdy z nich wygląda oszałamiająco. 

Trochę mody, spaceru, czas w gości!

Kubraczków w naszej ofercie nie jest mało, ale większość Klientów szuka też wyjątkowego odzienia wierzchniego, które będzie służyć jako ozdoba, ale też będzie jak najlepiej funkcjonalny i praktyczny. W deszcz takie kurtki na wyjście mogą słabo wypaść na tle kurtek przeciwdeszczowych, ale w końcu nie mamy pory deszczowej jak w strefach podzwrotnikowych i międzyzwrotnikowej, więc taka odzież bardziej nam służy do utrzymania temperatury ciała psa i zapewnienia odpowiedniej ochrony przed wiatrem, co u wielu ras jest bardzo istotne.

Ciepły kożuch z barankiem jest tego idealnym przykładem. Dostępne dwa warianty kolorystyczne – różowy i beżowy. Świetnie się prezentują na każdej maści psa i rewelacyjnie się nadaje do wyjścia w gości. Zapinana jest na napy, co ułatwia zdejmowanie i zakładanie kurtki. Innym fajny design posiada kurtka sztruksowa Fly Dijob. Ocieplana od środka również barankiem, występuje w trzech modnych kolorach – w beżu, niebieskim i błękitnym odcieniu. Zapinana tak samo na napy, co gwarantuje komfort przebierania psa. Sztruks ma wiele zalet. Materiał przede wszystkim jest bardzo miły w dotyku i nie drażni w żaden sposób skóry naszego pupila, co jest bardzo istotne w każdym typu odzieży. Wiele osób chwali sobie wykonanie kurtki, która naprawdę jest wysokiej jakości. 

Na kurtki z naszej oferty, które znajdują się powyżej, nie słyszałam żadnego złego słowa, a wręcz przeciwnie. Ogrom właścicieli jest zadowolonych z tych produktów, a co najważniejsze – czworonogi także, a to jest najlepszy wyznacznik, że nasze kubraczki przypadają każdej ze stron do gustu.

Dodaj komentarz